Kategoriler

Skull and Bones 1. Sezon Raging Tides Ücretsiz Yayınlandı

Skull and Bones 1. Sezon Raging Tides Ücretsiz Yayınlandı

Ubisoft Singapur tarafından diğer Ubisoft stüdyolarıyla işbirliği içinde geliştirilen Skull and Bones, en kötü şöhretli korsan kralı olmak ve tehlikeli bir dünyada kaçakçılık imparatorluğunuzu kurmak için kendi kurallarınıza göre oynadığınız bir kooperatif açık dünya korsan aksiyon RPG’si. Ubisoft, şimdi bu sevilen korsan oyununun ilk sezonu olan Raging Tides‘ın tüm dünyada ücretsiz olarak yayınlandığını duyurdu.

Skull and Bones‘un içeriği, oyuncuların korsan imparatorluklarını büyütmelerini ve her yeni sezonda dünya geliştikçe yeni tehditlerle karşılaşmalarını sağlayacak. 1. Sezon Raging Tides‘ta oyuncular, acımasız Korsan Lordu Philippe La Peste ve efsanevi korsan gemisi La Potence‘a karşı tehlikeli bir yolculuğa çıkacaklar. Lansman sonrası plana yapılan bu ilk ekleme, açık denizlerde heyecanlı bir yolculuğun başlangıcını işaret ediyor.

Skull and Bones 1. Sezon Raging Tides’ta gelen yeni içerikler şöyle:

  • Dehşetin Gelgitleri: Oyuncuların La Peste’in Veba Filosuna karşı savaşacağı, giderek zorlaşan sezonluk etkinlikler. Oyuncular sonunda bir Dünya Etkinliğinde ona karşı mücadele edecek ve destansı bir savaş için onun operasyon üssü Blighted Bastion’ı arayacakları son bir hesaplaşmayla sonuçlanacak.
  • Yeni Dünya Etkinlikleri: Oyuncular DMC (Opwelling) gibi mega şirketlerden ve Fara Klanı (Mizerja) gibi yerel gruplardan Elit Savaş Gemileriyle karşılaşacaklar. Hint Okyanusu’ndaki ticaret yolları boyunca yüksek değerli ganimetler taşıyan Tüccar Konvoyları da bulunacak.
  • Yeni Ödüller: Oyuncular kendilerini Açık Denizlere dadanan gizemli Hayalet Gemi (Rode Maangodin) veya derinliklerde masum korsanları bekleyen korkunç Deniz Canavarı (Zamaharibu) gibi korkunç efsanelere götüren ödülleri alabilecekler.
  • Yeni Liderlik Tablosu ödülleri: Daha yüksek seviyeli silahlar ve ekipmanlar.
  • Sezonluk Kaçakçı Bileti: Üç ücretsiz parça, oyuncuların gemilerinin donanımını daha da optimize etmek ve özelleştirmek için yeni oyun öğeleri ve planlar edinmelerini sağlar. Ayrıca kaptan ve gemi kozmetik setlerinden kaynaklara ve Sekiz Parçaya kadar ücretsiz kozmetikler de olacak. Premium geçiş ayrıca ekstra kozmetikler ve Altın premium para birimi ekler.

Lansmanından bu yana rekor oyuncu katılımı elde eden Skull and Bones, günlük ortalama dört saatin üzerinde oyun süresi ile Ubisoft‘taki en yüksek ikinci oyun süresine sahip oyun olmuştu. Skull and Bones çapraz oynama ve çapraz ilerleme özellikleriyle Ubisoft+, PlayStation®5, Xbox Series X | S, Amazon Luna, GeForce Now‘ın yanı sıra Ubisoft Store ve Epic Games Store aracılığıyla Windows PC‘de de oynanabiliyor.

Riot Games’ten Yeni Dövüş Oyunu 2XKO Geldi

Görüntülenmeler:
420
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com