Kategoriler

Spider-Man 2’nin Ertelenen New Game+ Modu Ne Zaman Gelecek?

Spider-Man 2'nin Ertelenen New Game+ Modu Ne Zaman Gelecek

PlayStation 5‘e özel çıkan Spider-Man 2 oyunu, bir günde 2,5 milyondan fazla kopya satarak konsol tarihinin en hızlı satan birinci parti oyunu oldu. Insomniac GamesMarvel’s Spider-Man 2 için uzun zamandır diline doladığı New Game+ modu için tarih verdi.

2023‘ün sonunda çıkması gereken ancak stüdyonun 2024′e ertelediği New Game+ modu 7 Mart 2024 tarihinde gelecek. Üstelik gelecek güncelleme sadece New Game+ ile ilgili olmayacak çünkü Insomniac ‘yeni kıyafetler ve daha fazlasını’ da vaat etti.

Spider-Man 2 New Game+ Modu

Orijinal oyun için şu anda mevcut olan New Game+ seçeneği, Spider-Man 2‘de de oyuncuların bir önceki turda buldukları eşyaları ellerinde tutarken hikayeyi yeniden başlatmalarını sağlıyor. Geliştirici ekip, açık dünya ağ atma macerası için yakında ‘çok daha fazla’ özelliğin geleceğini duyurdu.

Öte yandan Spider-Man 2 oyununda halen görme engelli veya az gören oyunculara yönelik bir erişilebilirlik özelliği olan sesli açıklamalar da bulunmuyor. Bu özelliğin geleceği açıklanmıştı ancak 7 Mart’taki güncellemeye dahil edilip edilmeyeceğini henüz bilmiyoruz.

Prince of Persia: The Lost Crown İncelemesi

Görüntülenmeler:
228
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com