Kategoriler

Teamfight Tactics’te Remiks Curcunası Başladı

Teamfight Tactics Remiks Curcunası

Riot Games, strateji oyunu Teamfight Tactics‘in bedelsiz Remiks Curcunası güncellemesi hem PC hem de mobil için çıktı. Teamfight Tactics Remiks Curcunası güncellemesi strateji oyununun 10. setini büyük sesle kutluyor. Tabii bu sesler arasında biraz zil, minik bir caz trompeti ya da akustik gitar tınısı da var. Sevilen oyunu müzik dünyasıyla buluşturan Remiks Curcunası, oyuna hem yepyeni bir şampiyon kadrosu hem de oyuncular zafere ilerlerken şekillenen etkileşimli bir şarkı dahil ediyor.

Remiks Curcunası‘nda oyuncular, birinciliği kapmak için mücadele ederken bir yandan da takımlarına ekledikleri her şampiyonla âdeta bir DJ gibi kendi şarkılarını oluşturuyor. 8-Bit, Country, Disko, Pop, Punk, Emo, EDM ve dahasını içeren şampiyon kökenleri müzik türlerinden yola çıkılarak tasarlandı. Riot‘un sektöre öncülük eden sanal müzik grupları K/DA, HEARTSTEEL, True Damage ve Pentakill de yeni müzik unsurlarıyla setteki yerlerini aldı. Özelliklerin arasında temaya epey uyan Sahne Akrobatları ve Hayranlar da bulunuyor.

Oyuncular farklı kökenlere sahip şampiyonları takımlarına ekleyebiliyor ve her şampiyon kendi müzik katmanıyla şarkıyı zenginleştiriyor. Tabii oyuncuların tek bir müzik türüne bağlı kalıp özelliğin güçlü yanlarından faydalanması da mümkün. Örneğin setin Punk grubunu oluşturan Jinx, Twitch, Pantheon ve Vi bir araya gelince garaj müziği neymiş herkes görüyor. Oyuncular üç kişilik yeni müzik gruplarını veya solo sanatçıları takımlarına katarak diğer güçlü kompozisyonları da keşfedebilir. Kökenlerin kendileri gibi güçlendirmeleri de müzik türlerine dayanıyor. Örneğin ‘Şeytanla Anlaşma’ temasına sahip Country kompozisyonları, takım belli miktarda can kaybedince güçlü mü güçlü Hecarim’i takımı desteklemesi için tahtaya çağırıyor. Disko kompozisyonlarıysa yanlarında gözalıcı bir ışık gösterisiyle yakındaki dost birimleri güçlendiren ve iyileştiren bir Disko Topu getiriyor. Yani her müzik türü ilham kaynağını yansıtan eşsiz bir mekanikle oyuna katkı sağlıyor.

Remiks Curcunası çatışmalara ev sahipliği yapacak yepyeni arenaları da beraberinde getiriyor. Etkileşimli ışık gösterilerine ve çok sayıda görsel aşamaya sahip özel bir K/DA arenası da bunlara dahil. Güncellemede her ne kadar müzik unsurları bulunsa da amacı TFT‘yi bir ritim oyununa dönüştürmek değil. Teamfight Tactics‘in temel oynanışı hâlâ aynı ama artık harika ses efektlerine sahip.

Teamfight Tactics: Remiks Curcunası, 21 Kasım 2023’te oyunculara platformlar arası oynama ve ilerleme kaydetme imkânı sunacak şekilde hem PC hem de mobil için çıktı. Temel oyunda ve geçmiş setlerde olduğu gibi oyuncular heyecana bedelsiz dahil olabiliyor. Ayrıca Remiks Curcunası‘yla birlikte oyuna mobil sürümü PC deneyimine yaklaştıracak görsel ve arayüz güncellemeleri içeren bir kullanıcı deneyimi yenilemesi geliyor ve tablet desteği resmen başlıyor. TFT Mobil, Asya-Pasifik’teki oyuncular için yerel saatle 22 Kasım’da çıktı. Oyuncular çıkışa özel ödülleri kapmak için oyunun çıkışından önce App Store ve Google Play Store üzerinden ön kayıtlarını yaptırabilir. Kayıtlar hâlâ devam ediyor.

Teamfight Tactics: Remiks Curcunası‘nın Steve Aoki tarafından remikslenen ‘Teamfight Tactics – Remiks Curcunası’ adlı çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Birçok Kişi Star Citizen’ın Ne Kadar İlerlediğinin Farkında Değil! Star Citizen İncelemesi

Görüntülenmeler:
34
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com