Kategoriler

TFT’de Yeni Güncelleme! Teamfight Tactics: Ebruli Masallar Çıktı

TFT'de Yeni Güncelleme! Teamfight Tactics Ebruli Masallar Çıktı

League of Legends evrenindeki şampiyon ve eşyalarla oynanan PC strateji oyunu Teamfight Tactics‘in yeni güncellemesi Teamfight Tactics: Ebruli Masallar yayınlandı. Tüm platformlara geşen yeni set, oyuncuları efsane ve masalların gerçeklikle buluştuğu yepyeni bir dünyaya davet ediyor. Bununla birlikte oyuncular burada kader ve talihlerini değiştirecek fantastik varlıklarla tanışma şansı buluyor.

27 Yeni Özellik, 100’den Fazla Eklenti

Teamfight Tactics: Ebruli Masallar’da oyuncular 80 farklı çeşidiyle oyuna yeni bir soluk getiren ziyaret mekaniğinin yanı sıra aralarında 2 yeni özel karakterin de bulunduğu 59 League of Legends şampiyonundan oluşan bir kadroyu, 27 yeni özelliği ve 100’ü aşkın eklentiyi deneyebilecek.

Teamfight Tactics’in Set Baş Tasarımcısı Lynda Tang, ‘Teamfight Tactics: Ebruli Masallar’da oyuncular popüler League of Legends şampiyonlarıyla büyüleyici masalları ve efsaneleri keşfedecek. Açık Beta’da oyuncuların setle ilgili ilk içeriklere verdiği tepkiler bizi oldukça heyecanlandırdı. Ebruli Masallar’ı hem Teamfight Tactics topluluğuyla hem de strateji oyunlarını seven tüm oyuncularla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.’ diyor.

Ziyaretler

Oyuncular Ebruli Masallar’da yeni oynanış mekaniği ziyaretler aracılığıyla olağanüstü ruhlar ve mitolojik şampiyonlarla tanışıyor. Bu ziyaretler oyunun rasgele zamanlarında gerçekleşiyor. Oyuncuların karşılaştığı efsanevi karakterler onlara farklı ilaveler veriyor ya da gidişatı değiştirerek oyunlara heyecan katıyor.

Yeni şampiyomlar Alune ve Kobuko

Teamfight Tactics: Ebruli Masallar’la birlikte yeni şampiyonlar Alune ve Kobuko oyuna dahil oluyor. Daha
önce evren hikâyelerinde ve League of Legends ile Legends of Runeterra’da bir şampiyonun yetenek setinde adı geçen Alune oynanabilir bir şampiyon olarak oyuna ekleniyor. Öte yandan daha önce hiç görülmemiş yordle dövüş ustası Neşeli Pati, Kobuko ise yalnızca Teamfight Tactics’e değil, aynı zamanda League of Legends evrenine de katılıyor.

Dönüşümlü Mağaza

Ek olarak Teamfight Tactics: Ebruli Masallar sırasında oyuna Dönüşümlü Mağaza adında yeni bir özellik gelecek. Burada oyuncular Hazine Diyarı’ndan edindikleri yeni alışveriş birimini kullanarak dönüşümlü oyun içi kozmetik içerikler arasından dilediklerini alabilecek.

Teamfight Tactics’in Oyun Direktörü Peter Whalen’ın açıklaması da şöyle: ‘Oyunculardan aldığımız geribildirimleri önemsediğimizi göstermek için Teamfight Tactics’e her daim yenilikler getirmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede hem her sette oyunculara farklı sürprizler sunuyor hem de strateji oyunlarını sevenlere ya da League of Legends evrenini farklı biçimlerde deneyimlemek isteyenlere oyunu oynamak için çeşitli imkânlar sağlıyoruz.’

League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Skarner’ın Yetenekleri Neler?

Görüntülenmeler:
355
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com