Kategoriler

The Elder Scrolls Online: Lost Depths DLC’si Çıktı

Elder Scrolls Online‘ın yepyeni DLC’si The Elder Scrolls Online: Lost Depths, PC/MAC ve Stadia oyuncularının yanı sıra Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox Game Pass, PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için de çıktı.

2022’nin yıl boyu sürecek Breton Efsanesi macerasının bir parçası olan zindan DLC‘si Lost Depths, oyuncuları zorlayacak dört kişilik iki yeni zindanı beraberinde getiriyor. Ascending Tide DLC‘siyle başlayan ve kısa süre önce çıkan High Isle Bölümü‘yle devam eden hikâyeyi temel alan bu zindanlar hikâyenin devamı niteliğinde. Kendi özgün hikâyelerine sahip bu iki yeni zindan, eşya setlerinden başarımlara ve Tamriel‘in başka hiçbir yerinde bulunmayan koleksiyon eşyalarına kadar birçok ödülü içeriyor.

Tüm ESO oyuncularının hiçbir ücret ödemeden keyfini çıkarabileceği yeni ana oyun yaması 35. Güncelleme de Elder Scrolls Online: Lost Depths‘le birlikte çıktı. Bu güncellemede savaş sistemi değişikleri, Battlegrounds için (fazladan Alliance Puanı kazandıran hafta sonları gibi) ilave “mini etkinlikler” ve genel itibarıyla PvP’deki XP kazanımıyla ilgili geniş kapsamlı iyileştirmeler dahil olmak üzere denge değişiklikleri, düzeltmeler ve yeni özellikler bulunuyor.

The Elder Scrolls Online Lost Depths

Oyuncular Lost Depths oyun paketini oyun içi Crown Store‘dan alabilecek ve bu paket ESO Plus aboneliğine dahil olacak. 35. Güncelleme yama notlarının tamamı için forumlara göz atabilirsiniz.

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri