Kategoriler

Türk Kart Oyunu Storm Warfare’in Açık Betası Başladı

Storm Warfare

Türk oyun stüdyosu Janus Interactive tarafından geliştirilen, web 3.0 özellikli strateji kart oyunu Storm Warfare, 14 Aralık’ta Açık Beta lansmanını yaptı.

Ücretsiz olarak oynanabilen İkinci Dünya Savaşı temalı bir strateji kart oyunu olan Storm Warfare‘de oyuncular hem oyunun evreniyle tanışacak hem de dev bir turnuvada birbirinden değerli ödüller kazanma fırsatı bulacak.

Oyuncuları Neler Bekliyor?

Storm Warfare‘in Açık Beta sürecinde, toplam 1.2 milyon Türk Lirası değerinde ödül havuzuna sahip bir turnuva düzenleniyor.

18 Aralık tarihinde başlayacak turnuva ile oyuncular İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu cephelerinde karşı karşıya gelerek büyük ödüllere ulaşmaya çalışacak. Ayrıca turnuvada verilen ödüller arasında 505 Genesis Komutan NFT’si de yer alacak. Açık Beta sürecinde yalnızca 32 oyun influencer’ının katılacağı ve karşılaşmaların canlı olarak yayınlanacağı özel bir turnuva da gerçekleştirilecek.

Storm Warfare nedir?

Storm Warfare, II. Dünya Savaşı atmosferinde geçen ve koleksiyon kart oyunlarına farklı bir soluk getiren sıra tabanlı bir kart oyunu. Storm Warfare fiziksel kart oyunlarının özelliklerini Web 3.0 teknolojisiyle, oyunculara oyun içi içerikleri takas etme, gerçek para karşılığında alıp satma ve gerçek bir koleksiyon oluşturma imkanı sunuyor. Ücretsiz olarak oynanabilen yapısıyla, haftalık ve günlük görevleri tamamlayarak, oyun-içi içeriklerin tamamına ulaşmak mümkün.

Storm Warfare’de oyuncular ABD, Almanya, Birleşik Krallık, Japonya ve Sovyetler Birliği gibi farklı ülkeler arasında seçim yaparak stratejilerini oluşturuyor. Savaşta yer alan gerçek araçlar, birlikler, silahlardan oluşan destelerle yaratılan stratejiler, savaş alanında kimin galip geleceğinin belirleyicisi oluyor.

Türk Oyun Stüdyosu Janus Interactive

Londra merkezli Türk oyun geliştirme stüdyosu Janus Interactive farklı disiplinlerdeki çok uluslu bir ekibin ortak vizyon çerçevesinde bir araya gelmesiyle kuruldu. Web 3.0 teknolojili oyunlar konusunda öncü bir rol oynayan şirket; oyunların eğlence öncelikli, herkes için erişilebilir ve tüm katılımcıların yararına olduğu merkeziyetsiz bir ekosistemde var olması için çalışıyor. Storm Warfare, Janus Interactive’in bu amaca yönelik geliştirdiği ilk büyük oyun projesi.

Storm Warfare oyunu ve Open Beta testiyle ilgili daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Epic Games, Yılbaşı İndirimi Kapsamında 17 Oyun Veriyor! İşte ilk ücretsiz oyun

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com