Kategoriler

Uzun Süredir Ertelenen Just Cause: Mobile Oyunu İptal Edildi

Just Cause: Mobil

Square Enix, uzun süredir üzerinde çalıştığı Just Cause mobil oyununun geliştirilmesini iptal ettiğini duyurdu.

Aralık 2020’deki The Game Awards etkinliğinde tanıtılan Just Cause: Mobile, Just Cause evreninde geçen oynaması ücretsiz bir aksiyon shooter oyunu olarak lanse edilmişti.

Tek oyunculu, dört oyunculu co-op ve 30 kişilik rekabetçi çok oyunculu modlara sahip Just Cause: Mobile‘ın, 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu ve yıl bitmeden Singapur’da bölgesel erken erişim olarak piyasaya sürüldü. O zamandan beri Just Cause: Mobile‘ın erken erişimi bir dizi başka ülkeye de yayıldı ancak geliştirme süreci defalarca gecikmeye uğradı. Geçen yılın sonuna doğru süresiz bir erteleme alan oyunun tüm bölgesel erken erişim programları Şubat ayında sonlandırıldı.

Sorunlu gelişme süreci nedeniyle Square Enix‘in Just Cause: Mobile‘ın fişini resmen çektiği haberi çok da şaşırtıcı olmadı. Oyunun Marka Lideri Anne-Lou Grosbois-Favreau, “Bu tür bir duyuru yapmak hiçbir zaman kolay değildir. Özellikle de piyasaya sürülmesini bekleyen hayranlarımıza. Bize verdiğiniz destek için içtenlikle teşekkür ederiz.” açıklamasını yaptı.

Geliştirici stüdyo, bölgesel erken erişim sırasında yapılan tüm Blue Diamonds satın alımlarının, program Şubat ayında sona erdiğinde tamamen iade edildiğini bildirdi. Duyurunun ardından Just Cause: Mobile dijital mağazalardan kaldırıldı ve Twitter hesabı ile web sitesi kapatıldı.

Ark: Survival Ascended Ertelendi

Görüntülenmeler:
33
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com