Kategoriler

VALORANT EMEA 2024 Kick Off Turnuvası Sona Erdi

VALORANT EMEA 2024 Kick Off Turnuvası Sona Erdi

Dünyanın en iyi VALORANT takımlarının mücadele ettiği VCT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası tamamlandı. Red Bull’un global partnerliğini üstlendiği turnuvanın resmi yayıncısı ve Red Bull oyuncusu Ferit “wtcN” Karakaya, final heyecanını Berlin’de düzenlediği izleme partisiyle oyun severlerle paylaştı.

11 başarılı VALORANT takımının Masters Madrid’e katılan ilk iki takım arasına girmek için birbirleriyle karşılaştığı VALORANT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası tamamlandı. Heyecanlı mücadelelerin yaşandığı turnuvanın kazananı ise Karmine Corp oldu.

VCT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası’nda yarışan takımlar arasında Red Bull takımı FUT Esports ve BBL Esports’un yanı sıra Fnatic, GIANTX, Team Heretics ve geçen senenin yükselme ligi Ascension kazananı Gentle Mates gibi takımlar yer aldı. VCT EMEA 2024 Kickoff Turnuvası’nı ilk iki sırada tamamlayan Red Bull takımları Karmine Corp ve Team Heretics turnuva finali öncesindeki son etap olan Masters Madrid’e gitme hakkının sahibi oldu.

wtcN Oyunu Kazandırıyor

Ferit “wtcN” Karakaya, VCT EMEA Kickoff final heyecanını, organizasyonun düzenlendiği Berlin’de canlı yayınla espor severlerle buluşturdu. Başarılı yayıncı, bu yıl Red Bull tarafından kendisi için hazırlanan oyunu da ilk kez bu canlı yayında deneyimledi. wtcN için hazırlanan ve 22 Mart tarihine kadar buradan oynanabilen oyunun kazananı Ferit “wtcN” Karakaya birlikte Red Bull Home Ground Dünya Finali‘ne katılma hakkı elde edecek. Oyunda ilk 10’a giren diğer isimler de Red Bull Home Ground Türkiye etkinliğine katılabilecek.

Deus Ex: Mankind Divided Epic Games Store’da Ücretsiz Olacak

 

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com