Kategoriler

VALORANT’ın Ajan Kadrosuna Ölümsüzlük Dokunuşu: Clove

VALORANT'ın Ajan Kadrosuna Ölümsüzlük Dokunuşu Clove

Riot Games ve VALORANT, ajan kadrosuna katılan yeni Kontrol Uzmanı Clove‘u tanıttı. Clove, VALORANT Bölüm 08 Kısım 02‘nin bir parçası olarak 27 Mart 2024’te çıkıyor. Muziplikleriyle hem çatışma sırasında hem de ölümden sonra sürekli ortalığı karıştıran İskoç ajan Clove, ölüm nedir bilmiyor.

Mezarından çıkıp gelerek düşmanlarının başına bela olan Clove‘un yetenekleri şöyle sıralanıyor:

Katakulli (E)

Savaş meydanını görmek için KUŞAN. Clove’un duman bulutlarının düşeceği konumları belirlemek için ATEŞ ET. Seçili alanlarda görüş engelleyen duman bulutları oluşturmak için ALT. ATIŞ ile onayla. Clove bu yeteneği öldükten sonra da kullanabilir.

İşgüzar (Q)

Bir ölümsüzlük özü parçası KUŞAN. Parçayı fırlatmak için ATEŞ ET. Fırlattığın parça kısa bir gecikmenin ardından patlayarak etki alanında kalan tüm hedeflere geçici Çürüme uygular.

Dinçleştirici Özüt (C)

Clove’un öldürdüğü veya hasar vererek asist aldığı düşmanın yaşam enerjisini ANINDA çekerek hız ve geçici can kazan.

Daha Ölmedik (X / Ulti)

Öldükten sonra hayata dönmek için ETKİNLEŞTİR. Clove hayata döndükten sonra belirli bir süre içerisinde bir skor veya hasar yoluyla asist almazsa ölür.

Felaketin Kalbi Koleksiyonu

Öte yandan VALORANT Bölüm 08 Kısım 02, 6 Mart’ta başladı ve lav ile kargaşaya hükmeden kadim varlıklardan esinlenilen Felaketin Kalbi Koleksiyonu‘nu oyuncularla buluşturdu. Felaketin Kalbi Koleksiyonu, Vandal, Phantom, Spectre, Shorty ve yeni çifte kılıç Felaketin Bıçakları kaplamalarından oluşuyor. Aynı zamanda içinde Renk Deryası Sheriff, İğnekabuk Kılıç ve Sevgilerimle spreyi gibi içeriklerin bulunduğu yepyeni bir Savaş Bileti de artık oyunda.

Call of Duty: Warzone Mobile Resmen Yayınlandı

Görüntülenmeler:
320
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com