Kategoriler

Warhammer 40,000: Space Marine 2 ve Banishers: Ghosts of New Eden’dan Genişletilmiş Oynanış Videosu Paylaşıldı

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Focus Entertainment, Warhammer 40,000: Space Marine 2 ve Don’t-Nod tarafından geliştirilen Banishers: Ghosts of New Eden‘ın genişletilmiş oynanış görüntülerini yayınladı.

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Warhammer 40,000: Space Marine 2 oyunu Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC’ye bu kış gelecek. Genişletilmiş oynanış fragmanında Ultramarines Space Marine Teğmen Titus‘u Avarax gezegeninde Tyranidlerle karşı karşıya gösteriyor. Oyunun çıkmasına daha çok var, ancak geliştirici Saber Interactive‘in planladığı beta sayesinde piyasaya sürülmeden önce oyunu deneme fırsatımız olacak. Beta tarihi duyurulmadı ancak katılmak isteyenler Focus Entertainment‘ın web sitesinden kayıt olabilirler.

Banishers: Ghosts of New Eden

PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için 7 Kasım‘da piyasaya sürülecek olan Banishers: Ghosts of New Eden, Life is Strange ve Vampyr‘in geliştiricisi Don’t Nod ekibinin elinden çıktı. Oyun; 1695 dolaylarında Kuzey Amerika‘nın donmuş vahşi doğasına gidiyor ve içlerinden biri yakın zamanda ölmüş olan hayalet avcısı aşıkların hikayesini anlatıyor. ‘Doğaüstü yaratıklar ve antik sırlarla dolu mistik, irfan zengini bir dünya’ vaat eden aksiyon-RPG için hoş ve ürkütücü bir kurgu olan Banishers‘ın genişletilmiş oynanış fragmanı, Red ve hayalet Antea‘nın bir musallatı araştırmalarını izliyor.

GOG 2023 Sonbahar İndirimi Ücretsiz Bir Oyunla Başladı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com