Kategoriler

XDefiant Çıktı! Oyuna Hazır Mısınız?

XDefiant Çıktı! Oyuna Hazır Mısınız

Ubisoft, sevilen oyun serilerinden esinlenen fraksiyonların yer aldığı XDefiant oyununu piyasaya sürdü. Oyuncular Ubisoft San Francisco stüdyosu tarafından geliştirilen XDefiant’ı PC için Ubisoft Connect, PlayStation 5 veya Xbox Series X|S aracılığıyla ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler.

Oynaması ücretsiz, hızlı tempolu bir arcade nişancı oyunu olan XDefiant, Türk oyuncuların oyun deneyimini geliştirecek ve oyunun keyfini kendi ana dillerinde çıkarmalarına olanak tanıyacak tam Türkçe metin yerelleştirmesi ile çıkış yaptı.

XDefiant İçeriğinde Neler Var?

  • Diğer Ubisoft oyunlarından esinlenen 14 harita
  • Ubisoft serilerinden ilham alan beş fraksiyon (bir fraksiyon kazanılmalı veya satın alınmalı)
  • 24 silah
  • 44 silah eklentisi
  • 5 cihaz

XDefiant’ta Hangi Fraksiyonlar Var?

Oyuncular, Ubisoft oyun serilerinden ilham alan beş fraksiyondan biri olarak oynamayı deneyimleyebilir: Cleaners (The Division), Libertad (Far Cry 6), Echelon (Splinter Cell), DedSec (Watch Dogs 2) ve Phantoms (Ghost Recon Phantoms). Her fraksiyon üç karakter içerir ancak her fraksiyondan yalnızca biri önceden açılır. Diğerleri oyun içi görevleri tamamlayarak açılabilir.

XDefiant’taki Oyun Modları Neler?

Oyuncular iki farklı oyun modundaki maçlarda mücadele edebilirler: Arena ve Lineer.

Arena Modu

Üç adet Arena tarzı oyun modu olacak:

  • Domination’da takımlar üç sabit bölgeyi kontrol etmek için savaşır.
  • Occupy’da takımlar harita üzerinde periyodik olarak hareket eden bir bölgeyi kontrol etmek için savaşır.
  • HotShot’ta oyuncular en fazla öldürmeyi elde etmek için savaşırlar (HotShot’ta puanlar, sadece oyuncular düşen düşmanlardan veya müttefiklerden etiket topladıklarında verilir veya reddedilir. Ayrıca, o anda en çok etikete sahip olan oyuncu HotShot ilan edilir ve bir dizi hız takviyesi alır ancak herkesin görebilmesi için haritada işaretlenir).

Lineer Modu

Oyuncuları saldıran veya savunan rollerinde oynatan iki Lineer oyun modu olacak:

  • Zone Control yani bölge kontrolü modunda saldıran takım harita boyunca ilerleyerek beş bölgeyi ele geçirmeye çalışırken, savunmacılar da onları durdurmak için mücadele etmek zorunda kalır.
  • Escort modunda, saldıran takım bir paketi haritadaki son hedefine ulaştırırken, savunmacılar da onların ilerleyişini engellemeye ve hatta paketi geri püskürtmeye çalışır.

Tüm bunlara ek olarak; sezon öncesinden sonra XDefiant; bir yeni fraksiyon, üç yeni harita, üç yeni silah ve her sezon çok daha fazlasını içeren sezonluk içeriğe sahip olacak. Oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

HUAWEI Pura 70 Serisi Telefonlar Ön Satışta

Görüntülenmeler:
367
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com