Kategoriler

Pokemon Stüdyosu Game Freak, Samuray Oyunu için Private Division ile Çalışıyor

Project Bloom

Private Division, Pokemon oyunlarına imza atan Game Freak ile iddialı yeni bir aksiyon-macera oyunu olan Project Bloom üzerinde çalıştığını duyurdu. IGN’in haberine göre; Game Freak direktörü Kota Furushima, hayranların her zamanki canavar toplama işlerinden çok farklı bir şey bekleyebileceklerini söyledi.

Furushima açıklamasına, “Cesur ve önceki çalışmalarımızdan ton olarak farklı yeni bir oyun yaratma fırsatına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. Private Division, başından beri yeni oyunumuzda birlikte çalışmak istediğimiz yayıncıydı. Geçmiş performansları ve dünya çapındaki uzmanlıkları, gelecekte daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlandığımız yeni ve kapsamlı bir aksiyon-macera oyunu yaratma konusunda bize güven veriyor.” diye devam etti.

Private Division Başkanı Michael Worosz ise yayıncının Game Freak ile çalışan ilk batılı yayıncı olmaktan onur duyduğunu belirtti.

Game Freak ve Private Division, yeni projenin ilk konsept resmini de paylaştı. Bu resimde bir orman korusunda duran samuray görülüyor. Samurayın devasa, budaklı ağaçlar tarafından cüceleştirildiği çağrıştırıcı görüntü, yeni oyunun Game Freak‘in bugüne kadarki projelerinden daha geniş bir kapsama sahip olacağını gösteriyor.

Erken geliştirme aşamasında okan Project Bloom‘un Nisan 2025 ile Mart 2026 arasında bir tarihte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Capcom, Dead Rising Reboot Üzerinde Çalışılıyor Olabilir

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com