Kategoriler

PUBG: BATTLEGROUNDS, 2023’ye Güncelleme 21.2 ile Başlıyor

PUBG: Battlegrounds

KRAFTON, Vikendi Reborn‘un çıkışının ardından, PUBG: BATTLEGROUNDSGüncelleme 21.2’sini PC’de 18 Ocak ve konsollarda 26 Ocak tarihinde yayınlayacak. Güncelleme 21.2 ile oyuncular, Vikendi, Sanhok ve Taego güncellemelerinin yanı sıra Antrenman modunda 1v1 Arena güncellemesini deneyimleyecek.

Vikendi Dünyasındaki Güncellemeler

  • Sakin ol! – Tabiat ana bir kez daha Vikendi’yi mahvediyor. Güncelleme 21.2 ile oyuncular kendilerini Tipi Bölgesi ile karşı karşıya bulabilirler. Oyuncular Tipi Bölgesi’ne girdiklerinde kendilerini daha yavaş hareket ederken bulacaklar, saniye başına sürekli hasar alacaklar, görüş ve ses engellenecek ve araçların manevra yapması daha zor olacak.
  • Keşfedilecek Sırlar: Tipi bölgesinin de gelişi ile birlikte, Gizli Odalar ile oyuncuların keşfetmesi için yeni sırlar geliyor. Bu Gizli Odalar Vikendi’nin her yerinde bulunur ve oyuncular bir güvenlik anahtarı alıp odaları açarak çeşitli üst düzey eşyalarla ödüllendirilirler.
  • Tamire Uygun – Tüm yeniliklerin yanında Tamir Kitleri sadece Vikendi’ye geliyor! Oyuncular maç boyunca zırhlarının, kasklarının veya araçlarının hasar gördüğünü fark ederse yeni tamir kitlerini kullanabilirler. Kask ve Zırh Tamir Kitleri eşyaları tam sağlığına geri döndürürken, Tamirci Çantası araçlar için 500 can onarır ve yalnızca aracın içindeyken kullanılabilir.
  • Çoklu Yardım Paketleri – Sonunda Çoklu Yardım Paketleri Vikendi’ye ulaşmaya hazırlanıyor! Taego’ya benzer şekilde, yüksek seviyeli silahlar, zırhlar, sarf malzemeleri ve daha fazlasını içeren çok sayıda yardım paketi, karşılaşmalar boyunca rastgele düşecek.

Sanhok Dünyası Güncellemeleri

PUBG: BATTLEGROUNDS oyununda, oyuncu geri bildirimlerinin değerlendirilmesi ile Sanhok‘a çok sayıda değişiklik geliyor. Öncelikle mağara ve taş dağlarına Yükselticiler eklendi ve oyuncular için başlangıç eşyaları olarak Yükseltici eklentileri sağlanacak. Haritada daha kolay seyahat etmek için kuzeybatı adasını Bootcamp ve harabelere bağlayan ek köprüler eklendi. Harabelerin etrafındaki su alanı da oyuncuların yüzerek geçmesi için daha derin hale getirildi. Son olarak daha kolay geçiş için bazı alanlara kum arazi eklendi.

Antrenmanda Bile Olsa Kazanmak Önemlidir

Arena, Antrenman Modundaki oyunculara önceki yamada tanıtılmıştı. Artık oyuncular galibiyet serisi alarak arkadaşlarına veya rakiplerine karşı üstünlüklerini sergileyebilirler! Arena‘daki galibiyet serileri, canlı sunucu güncellemesinden sonra kaydedilecek ve berabere kalan bir sonuç galibiyet serilerinin ilerlemesini etkilemeyecektir.

Bruce Lee Efsanesi, PUBG MOBILE Oyununa Geliyor

Görüntülenmeler:
30
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com