Kategoriler

PUBG: BATTLEGROUNDS’un 6. Yılına Özel Etkinlik

PUBG: BATTLEGROUNDS 6. Yıl

KRAFTON, Inc., PUBG: BATTLEGROUNDS oyununun 6. yıl dönümünü heyecan verici etkinlik ve güncelleme paketleri ile kutlamaya hazırlanıyor.

Geliştirici Sohbeti: Yeni Bir 6aşlangıç

PUBG‘nin 6. yılı sebebiyle gerçekleştirilecek ‘Özel Geliştirici Sohbeti‘nde ekip hem oyunun 6. yılını kutlayacak, hem de yeni 2023 planlarını anlatacak. Ayrıca yayın boyunca tonlarca G-COIN ve indirim kodu dağıtılacak. Yayında sürpriz etkinliklerin yanı sıra canlı bir Soru-Cevap kısmı da olacak.

PUBG: BATTLEGROUNDS‘un 6. yıla özel Geliştirici Sohbeti: Yeni Bir 6aşlangıç, 18 Mart tarihinde TSİ 10.00‘da PUBG: BATTLEGROUNDS Youtube (Global) ve PUBG: BATTLEGROUNDS Twitch kanallarından izlenebilecek. Canlı yayını favori partnerlerin yayınlarından izleyerek QBZ Şemalı Eşofman Üstü oyun içi kodu kazanmak da mümkün ancak hesap başına yalnızca bir kod alabilirsiniz.

6. Yaşında PU6G’ye Mesaj At‘ etkinliği ise, Geliştirme Sohbeti sırasında sürpriz bir şekilde belirecek. Ek ödüller kazanma şansı için oyuncuların canlı yayın sırasında mesajınızı buradan gönderebilirsiniz. 6. yaşa özel bolca Gizlenme Yeri ve Atölye ödülleri içeren bir sürü Özel Drop da hazırlandı. Oyuncular ödüllerle dolu hazinelerin kilidini açma ve onları koleksiyonuna ekleme fırsatını kaçırmamalı.

2022 PUBG MOBILE Türkiye Ulusal Kupası Büyük Final Tarihi Belli Oldu

Görüntülenmeler:
23
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com