Kategoriler

Rare, Sea of ​​Thieves’in Gelecek 5 Yılının İçeriğini Planlamaya Başladı

Sea of ​​Thieves

Sea of ​​Thieves, 20 Mart‘ta beş yaşına bastı ve geliştirici stüdyo Rare şimdiden oyunun önümüzdeki beş yıllık yeni içerik planını hazırlıyor.

Xbox Wire‘daki bir makalede Xbox, Rare‘deki Sea of ​​Thieves ekibinin yakın zamanda oyunun sonraki beş yılını planlamak için çalışmalara başladığını duyurdu. Kreatif Yönetmen Mike Chapman, “Bence Sea of ​​Thieves’in 10 yılı uzun bir süre gibi gelecek ama aynı zamanda göz kırpıncaya kadar orada olacağız,” dedi.

Görünüşe göre Sea of ​​Thieves ekibi, mekanikleri, ödülleri ve yeni fikirleri tartışıyor. Geliştirme ekibinin amacı, oyuncuların birlikte hikayeler yaratması ve bu geniş vizyon ekibe, oyuncular onları deneyimlemek için orada oldukları sürece fikirlerinin asla bitmeyeceği hissini veriyor.

Rare ve yayıncı Microsoft Studios, Sea of ​​Thieves‘i, 2018’de PC ve Xbox One’da, 2020’de de konsollarda piyasaya sürdü. Sea of ​​Thieves‘te oyuncular, denizlere açılarak oyunun üç ticaret şirketinden birinin görevlerini tamamlayabiliyor, kaynak aramak için adaları keşfedebiliyor veya açık denizlerde rakip oyuncularla savaşabiliyor.

Sea of ​​Thieves, 2018’deki ilk lansmanından bu yana tonlarca içerik güncellemesi gördü. Pirates of the Carribean ve Borderlands gibi serilerle yapılan işbirliklerinden, geçen yılki rastgele üç bölümlük göreve kadar, oyuncuların dişlerini gıcırdatacakları pek çok denizcilik macerası yayınlandı.

Oyunun beşinci yıl dönümünde de 2023 Sürümü çıktı. Bu sürümde oyunun çıkışından beri eklenen tüm kalıcı içerikleri de içeren bir kopya, 10.000 altın bonusu ve çeşitli Avcı kozmetikleri bulunuyor: Avcı Palası, Tabancası, Pusulası, Şapkası, Ceketi ve Yelkenleri.

Star Wars Jedi: Survivor Hikaye Fragmanı Tanıdık Yüzleri Geri Getirdi

Görüntülenmeler:
28
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com