Kategoriler

Suicide Squad: Kill The Justice League Oyunu Başka Bahara Kaldı

Suicide Squad: Kill the Justice League

Warner Bros.‘un Suicide Squad: Kill The Justice League oyunu bir kez daha ertelendi. Son olarak 26 Mayıs‘ta piyasaya sürüleceği açıklanan oyun bu yılın sonlarında gelecek.

Suicide Squad: Kill The Justice League, Rocksteady Studios tarafından Batman: Arkham serisinin spin-off devamı olarak geliştiriliyor. İddiaya göre son erteleme, hataları düzeltmek ve oyunun geride kalan yönlerini iyileştirmek için yapıldı. Ancak Bloomberg‘in kaynağı, Şubat ayındaki bir PlayStation etkinliğinde tepkilere yol açan temel oynanışın çoğunun elden geçirilmeyeceğini belirtti. Hayranların eleştirileri, esas olarak oyunun çevrimiçi gereksinimi ve satın alınabilir kozmetik öğelerine yönelikti.

Çok oyunculu nişancı oyununda, süper kötü Brainiac‘ın büyüsüne kapılan, kontrolden çıkmış bir Justice League‘i durdurmakla görevli bir grup kötü adam rol alıyor. Suicide Squad: Kill The Justice League‘de; oyuncular aksiyonun ortasında, oynanabilir Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark karakterkeri arasında geçiş yapabilecek. Warner Bros.‘un en yeni süper kahraman oyunu Gotham Knights‘ın aksine bu oyun, son standart bölümü yaklaşık sekiz yıl önce piyasaya sürülen Batman: Arkham serisi ile aynı evrende geçiyor.

Oyun ayrıca, geçen yıl 66 yaşında hayatını kaybeden ünlü seslendirme sanatçısı Kevin Conroy‘un dahil olduğu son oyun olacak. Conroy, Suicide Squad: Kill the Justice League‘de görünen ancak oynanabilir bir karakter olmayan Batman‘i yeniden seslendirmişti.

Bu yılın sonlarına ertelenen Suicide Squad: Kill the Justice League; PS5, Xbox Series X/S ve PC için yayınlanacak.

Beklediğimize Değdi mi? | Gotham Knights İnceleme

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com