Kategoriler

The Sims 4 Growing Together Genişleme Paketi, Aile Yaşantısına Odaklanıyor

The Sims 4 Growing Together

Electronic Arts (EA) ve Maxis, The Sims 4 oyununun en son ve 13. genişleme paketi olan Growing Together için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, San Sequoia adındaki yeni The Sims dünyasının adeta bir tabloyu andıran Hopewell Hills Mahallesi’nde ikamet eden Michaelson Ailesi’nin yaşamından bir kesit sunuyor.

Oyunun yeni aile dinamikleri hakkında birçok ipucu veren videoda, tonton bir anneannenin ve dedenin yeni torunlarıyla tanışmaları sırasında sosyal kimyanın Simler’i nasıl etkilediğine tanık oluyoruz; kimi Simler hemen kaynaşırlarken, kimileri ise birbirleriyle çatışıyorlar. Tahmin edilebileceği gibi, tüm bu duyguları oyuncular yönlendirecekler.

Aileyi merkeze alan Growing Together‘da oyuncular, dönüm noktalarında birçok kritik karar vermek zorunda kalacaklar; örneğin, kontrol ettikleri Simler’in ailelerinin yanlarına taşınıp taşınmayacaklarına karar verebilecekler. Eğer buna izin vermezlerse aile ilişkileri olumsuz yönde etkilenebilecek, izin verirlerse işler karmaşık bir hal alabilecek. Huzur içinde yaşamak mı, yoksa kaosun tam ortasına mı dalmak? Bu karar, oyunculara bağlı olacak.

Growing Together’a 16 Mart’tan itibaren; EA uygulaması, Steam, Epic Games Store (PC), PlayStation 5, Xbox Series X|S & Xbox One (konsol) ve Origin (Mac) uygulaması üzerinden erişilebilecek.

Akın akın geliyorlardı | Soulstone Survivors Aksiyon İnceleme

Görüntülenmeler:
31
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com