Kategoriler

Warhammer Vermintide 2 – Tower of Treachery 28 Mart’ta Çıkıyor

Warhammer Vermintide 2 - Tower of Treachery

Fatshark, Warhammer Vermintide 2‘nin en yeni ücretsiz DLC’si Tower of Treachery‘nin 28 Mart‘ta PC’de yayınlanacağını ve konsol sürümlerinin de ikinci çeyreğin başlarında geleceğini duyurdu.

Warhammer Vermintide 2‘nin 5. yıl dönümünün hemen ardından Fatshark, Ubersreik 5‘in komşu bir kasabadaki tuhaf olayları araştırmak üzere yola çıktığı Trail of Treachery‘nin devamı niteliğindeki Tower of Treachery‘yi oyunseverlere sunuyor. Oyuncular için artık, terör saltanatını durdurmak için büyücü Sofia Fuegonasus ile yüzleşme zamanı! Bu, kahramanlarımızın şimdiye kadar karşılaştığı en ölümcül düşman olabilir ve ona ulaşmak, özellikle daha yüksek zorluklarda zirveye tırmanmaya cesaret edenler için zorlu bir meydan okuma olacak.

Vermintide 2’nin Yapımcısı Sacha Karsenty, “Trail of Treachery ile maceranın ilk bölümünü yayınladıktan sonra, oyuncuların bu ikinci ve son bölüme tepkisini görmek için heyecanlıyız. Sofia Fuegonasus’u yaratmak için çok fazla çalışma ve tutku harcandı. Umarım oyuncularımız da onu bizim kadar sever.” dedi.

Tower of Treachery DLC‘si, tüm Vermintide 2 sahipleri için ücretsiz olacak. Yeni DLC; oyunun önceki içerik güncellemesi olan Treacherous Adventure‘a yeni bir görev ekleyerek Warhammer: Vermintide 2 için iki maceralı harita setini tamamlıyor ve oyuncuların becerilerini test etmeleri için 13 yeni oyun içi mücadele getiriyor.

Warhammer: Vermintide 2 – Trail of Treachery PlayStation’da Çıktı

Görüntülenmeler:
25
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com