Kategoriler

Yeni Güncelleme ile World of Warships’e İngiliz Denizaltıları Geliyor

World of Warships

Ücretsiz çok oyunculu donanma oyunu World of Warships‘in yayıncısı ve geliştiricisi Wargaming, 12.1 güncellemesini duyurdu. Güncelleme ile İngiliz denizaltıları erken erişime geliyor. Güncellemede Avustralya hafif kruvazörü ve yeni bir Klan Savaşları sezonunun yanı sıra oyuna ‘All-American‘ ödülleri ile birkaç özel savaş görevinden oluşan bir zincir eklendi.

2 Mart‘tan itibaren; Undine, Sturdy ve Thrasher adlı 3 tarihi İngiliz denizaltısı World of Warships‘te ‘Erken Erişim‘e girecek. Bu derin deniz gemileri, manevra kabiliyeti ve akustik torpidoların hızlı yeniden yüklemesi açısından avantaj sağlarken, sınırlı vuruş noktaları, oyuncuların hareketlerinde usta olmalarını gerektirecek. Bu su altı gemileri, Hasar Kontrol Ekibi, Denizaltı Gözetleme ve Hidrofon da dahil standart denizaltı ekipmanına sahip olacak. Bu eklemelerin yanı sıra, özel bir toplu savaş görevleri zinciri de geliyor. Görevler tamamlandığında, oyunculara özel bir hatıra bayrağı ve İngiliz jetonları verilecek.

Üç haftalık kampanya formatında The Queen of the Seas, oyuncuları özel bir korsan macerasına çıkarıyor. Bu macerada Avustralyalı bir korucunun ormandan kaçma arayışındaki yolunu izleyeceğiz. Yol boyunca oyuncular bol miktarda Korsan jetonu alabilecek, bunlarla Avustralya hafif kruvazörü Brisbane ve Komutan Matilda Kelly‘yi değiş tokuş edebilecekler.

Savaş görevleri yalnızca İngiliz denizaltılarıyla sınırlı değil. Şubat ayının sonuna kadar oyuncular, bir dizi savaş görevine başlayabilecekler. Commander Statue of Liberty da dahil olmak üzere All-American ödüllerini kazanabilirler.

12.1 güncellemesinde Klan Savaşlarının 20. sezonu da gerçekleştirilecek. ​​20 Şubat – 10 Nisan arasında gerçekleşecek Tier X gemilere sahip Warships oyuncuları takım kurup, yediye yedi güç ve strateji savaşında çatışmaya girebilecek.

God of War Destek Stüdyosu Valkyrie Entertainment, Strateji Oyunu Geliştirecek

 

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com