BenQ EL2870U Monitör İncelemesi | Konsollar için Uygun Fiyatlı 4K Monitör! BenQ EL2870U Monitör İncelemesi | Konsollar için Uygun Fiyatlı 4K Monitör!
BenQ EL2870U modeli oyuncu monitörü, konsollar için uygun fiyatlı bir monitör olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıntılar haberimizde. BenQ EL2870U Monitör İncelemesi | Konsollar için Uygun Fiyatlı 4K Monitör!

Konsol kullanıcıları için TV’ler ile oyun oynamak her ne kadar ekran boyutu noktasında keyif veren bir şey olsa da, performans kriterleri işin içine girdiğinde birçok TV beklentilerin altında kalıyor. BenQ EL2870U modeli oyuncu monitörü, bu beklentiyi karşılamak için tasarlanmış ve konsollar için uygun fiyatlı bir monitör olarak karşımıza çıkıyor.

28″ gibi oldukça büyük bir panele sahip monitörün, 4K çözünürlüğe sahip olması beraberinde getirdiği HDR10 desteği ile birlikte ne denli fiyat-performans ürünü olduğunu ortaya koyar nitelikte aslında.

Ayrıca dövüş oyunları duayeni Volkan Turan’la kare saniye hızlarının ve giriş gecikmesinin oldukça önem arz ettiği dövüş oyunlarında monitörün önemini ve konsollar için bu performans verilerinin neleri ifade ettiğini konuştuk.

İyi seyirler!

Ürün linki: http://bit.ly/2OhfQHa

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Asus Vivobook S14 İncelemesi | Oyun Oynatan İş Bilgisayarı!