Casper Excalibur G860 İncelemesi | Battle Royale Canavarı Casper Excalibur G860 İncelemesi | Battle Royale Canavarı
Casper'ın en çok satan modellerinden birisi olan Excalibur G860 modelini inceledik. Ayrıntılar videomuzda! Casper Excalibur G860 İncelemesi | Battle Royale Canavarı

Casper’ın Excalibur serisi notebook’ları son dönemin en gözde markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Biz de bu ilerleyişe kayıtsız kalamazdık tabii ki ve en çok satan modellerinden birisi olan Excalibur G860 modelini inceledik.

Casper Excalibur G860 ile başta PUBG olmak üzere Apex Legends, Fortnite, Battlefield V gibi oyunları oynadık ve performanslarını birebir gösterdik.

G860 modelinde GTX 1060 ekran kartına ve 8. nesil Intel i7 mobil işlemcisine 32 GB RAM eşlik ediyor. Depolama seçeneği olarak da bir adet 512 GB NVMe SSD konumlandırılmış. Bu devasa SSD’nin yanında ek depolama alanı olarak 1 TB sabit disk eklenmiş. Bir oyun bilgisayarı için gerekli olan tüm ayrıntılara yer verilmiş.

Tasarım anlamında da iddialı olan Casper Excalibur G860, 17.3″ ekranı, klavyesinde yer alan makro tuşları, turbo fan seçeneği, aydınlatmalı klavyesi ve güçlü soğutma sistemi ile bu videomuza konuk oluyor.

İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

MSI GE75 Raider 8SF | Tasarım ve Performansın Harika Uyumu!