Kategoriler

Sony Microvault USM8SA1 İncelemesi

Sony’nin USB OTG destekli Microvault’u, 8GB’lık modeliyle Fragtist ofisine geldi (7,54GB’ı kullanılabilir). Kendisini teste gelen pek çok telefonda kullandık, test sistemine taktık çıkardık. Bakalım memnun kaldık mı?

Öncelikle işe tasarımdan başlamak istiyorum atkadaşlar. USB OTG destekli bu Microvault USB bellek, baş parmağınızın üst boğumu kadar. Yani oldukça küçük. Hatta şöyle söyleyeyim, her an kaybedebileceğiniz kadar küçük. O nedenle dikkatli olmanızda fayda var (kapak üzerindeki yatay delikten bir yerlere bağlamanızı tavsiye ediyoruz). Metal kasası da oldukça sağlam. Gerçi microUSB kısmını örten plastik kapak pek bu hissi vermiyor, ancak aksi yönde bir sıkıntı yaşamadık şu ana kadar.

Ürünün veri transferi yapıldığını bildiren LED’i, sağ yanında bulunuyor. Bir süre sonra silinmeye başlayan Sony logosunun altında, belleğin kapasitesi yazıyor. Micro USB’nin olduğu bölmeyi açığa çıkarmak için üst kapağı, saat yönünün tersine çeviriyoruz ve tek klikle kapak açılıyor. Bu kapak açıldıktan sonra bellek gözünüze çok daha küçük gelebilir, doğaldır (daha küçüklerini gördük gerçi).

fragtist-sony-on-the-go-2

1 2 3