HyperX Cloud Flight S Kulaklık İncelemesi | Kablosuz Olması Daha mı İyi? HyperX Cloud Flight S Kulaklık İncelemesi | Kablosuz Olması Daha mı İyi?
Bu videoda bizim esas olarak ortaya koyacağımız şey; Flight S ne derece iyi bir kulaklık? Detaylar videomuzda! HyperX Cloud Flight S Kulaklık İncelemesi | Kablosuz Olması Daha mı İyi?

Oyuncu kulaklığı dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri hiç şüphesiz HyperX…

Bunu kabul ettiğimiz zaman, inceleme konuğumuz Flight S’in zaten sıradan bir kulaklık olmayacağını da belli etmiş oluyoruz. Fakat bu videoda bizim esas olarak ortaya koyacağımız şey; Flight S ne derece iyi bir kulaklık?

50 mm neodyum mıknatıslara sahip sürücülerle gelen Flight S, frekans aralığı bakımından bir kablosuz kulaklığa göre gayet iyi olan 10 Hz ila 20 kHz arası bir performans ortaya koyuyor. Empedans değeri klasik bir değer olan 32 ohm iken kulaklıkta ek olarak bir 3.5 mm jak girişi yer almadığı için bu değer çok da kritik değil.

Kulaklığın sahip olduğu maksimum ses basıncı ise 99,5 desibel olarak paylaşılmış. Ayrıca, “THD, yani total harmonic distorşın değeri yüzde birin altındadır,” diye not düşüyor HyperX ve böylece kulaklığa ne kadar güvendiğini de göstermiş oluyor.

Tüm bu detaylar ve daha fazlası videoda. İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

MSI Immerse GH50 Oyuncu Kulaklığı ve HS01 Kulaklık Standı İncelemesi