HyperX Cloud II vs Cloud Alpha S | Efsane Kulaklık Yenilendi! HyperX Cloud II vs Cloud Alpha S | Efsane Kulaklık Yenilendi!
İlk piyasaya çıktığı tarihten bu yana çeşitli değişim ve geliştirmelere uğrayan serinin en son ve gelişmiş versiyonu Cloud Alpha S karşınızda! HyperX Cloud II vs Cloud Alpha S | Efsane Kulaklık Yenilendi!

HyperX markasının özellikle e-spor camiasında oldukça önemli bir yeri olduğunu hepimiz biliyoruz. Mekanik klavyelerinden, farelere, kulaklıklardan, belleklere kadar geniş bir “oyuncu ürünleri” yelpazesine sahipler. Bu ürünlerin içerisinde hiç şüphesiz en meşhur olanlardan birisi de HyperX Cloud kulaklıklar. Bu kulaklıklar birçok profesyonel oyuncu tarafından tercih edilmesiyle ünlü ve sahip olduğu özelliklerle her oyuncunun hayallerini süslüyorlar.

İlk piyasaya çıktığı tarihten bu yana çeşitli değişim ve geliştirmelere uğrayan serinin en son ve gelişmiş versiyonu Cloud Alpha S karşınızda! Biz de daha önceden elimizde bulunan Cloud II versiyonu ile yeni Alpha S modelini karşılaştırarak sizlere aradaki farkı anlatmaya karar verdik.

Yeni kulaklığın surround performansı, 50 mm sürücülerin yer aldığı çift odalı tasarım anlayışı ve bass performansını ayarlayabildiğiniz yeni eklenen hava çıkışları gibi tüm ayrıntılar videomuzda!

İyi seyirler!

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Corsair HS35 Stereo Kulaklık İncelemesi | Ucuz Ama Kaliteli!