MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G | Yeni Fiyat Performans Kralı! MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G | Yeni Fiyat Performans Kralı!
MSI Gaming serisi ekran kartlar, her nesilde iddialı modeller olmuştur. MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X modeli bu videomuzda konuğumuz. MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G | Yeni Fiyat Performans Kralı!

MSI Gaming serisi ekran kartlar, her nesil için en iddialı modeller olmayı başarmıştır. Bu nesilde de RGB aydınlatmaya sahip kaslı görüntüsünün altında, Nvidia’nın yeni nesil Turing mimarisine sahip GTX 1660 Ti grafik kartı öne çıkıyor. MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X modeli bu videomuzda konuğumuz.

Standart GTX 1660 Ti’lara kıyasla ortalama yüzde 10 ila 20 daha fazla performans vadeden bu kart, üst düzey soğutma sistemi sayesinde overclock tutkunlarına da hitap ediyor. Böylece limitlerini zorlayarak çok daha iyi performans alınabiliyor.

Yüksek boost çekirdek hızına sahip olan MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X ekran kartı tam bir fiyat performans canavarı. Bakalım bu canavar bizlere neler vaat ediyor.

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

GTX Kartlar ile RTX Açmak | Performans Kaybı Olur mu?