MSI Prestige PS341WU Monitör İncelemesi | Yaratıcı İşler İçin Tasarlandı! MSI Prestige PS341WU Monitör İncelemesi | Yaratıcı İşler İçin Tasarlandı!
Prestige serisi bu monitör, belki yüksek yenileme hızlarına sahip değil ama renk gösterim kabiliyeti bakımından olağanüstü. MSI Prestige PS341WU Monitör İncelemesi | Yaratıcı İşler İçin Tasarlandı!

Yeni bir MSI Prestige monitör incelemesi ile birlikte karşınızdayız dostlar…

Daha önce MSI’ın Optix serisinden monitörlerini incelemiştik. Tamamen oyuncu odaklı olan Optix serisinde yüksek tazeleme hızları ve RGB ışıklandırma gibi birtakım faktörler söz konusuydu. Ancak videomuzun konuğu olan Prestige serisi bu monitör tamamen farklı bir odak noktasına sahip. Çok daha sade, ancak bir o kadar da karizmatik, belki son derece yüksek yenileme hızlarına sahip değil ama renk gösterim kabiliyeti bakımından olağanüstü bir performans ortaya koyabilen, yani kısacası adının hakkını verir nitelikte, oldukça prestijli bir ürün.

MSI ayrıca bu monitörün mensup olduğu model ailesine Creator serisi adını da veriyor. Bu da bize PS341WU’nun tam olarak hangi tip kullanıcılara hitap ettiğini gösteren bir diğer ipucu aslında.

Creator, yani “yaratıcı” ismini alan bu model ailesi, MSI için, tıpkı bu isim gibi yaratıcı işler yapan kullanıcıların işleriyle aralarında birer araç olan monitör, bilgisayar ve benzeri komponentlerin en kalitelisini temsil ediyor. Web developer, video ve animasyon, grafik tasarımı veya mimarlık, buradaki “yaratıcı” kisvesini temsil eden iş kollarından yalnızca birkaçı…

Burdan yola çıkacak olursak; MSI Prestige PS341WUdan beklentilerimizi yüksek tutabiliriz.

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

DOOM Eternal İncelemesi | DOOM SLAYER GERİ DÖNDÜ!