Kategoriler

Tek Başına Bir Robot | Uragun İncelemesi

Uragun İnceleme

Uragun, gizemli bir dünyada pilotu olmadan uyanan bir AI mecha’yı kontrol ettiğimiz bir oyun. Bir başka yapay zekadan yardım alarak, insanlara ne olduğunu ve neden düşman robotların her yerde toplandığını öğrenmek için yola çıkıyoruz. Uragun’daki savaşın büyük kısmı, düşman robotları size aynısını yapmadan önce patlatmak olarak özetlenebilir. Her seviyede robotumuz için yeni seviyelerin, ekipmanların ve eşyaların kilidini açıyoruz.

Standart olarak, robotun kollarının her birinde birer tane olmak üzere iki silahınız var. Silahlarınızın sınırsız cephanesi var, ancak bazılarının uzun süreli kullanımdan sonra yeniden doldurulması veya soğuması gerekiyor. Ayrıca oyunda çeşitli silahlar var. Minigun, pompalı tüfek ve roketatar gibi. Her silahlar, belirli düşman türlerine karşı daha etkili. Bosslara karşı sert vuran silahlar isteyebilirsiniz, yoksa sürü halinde gelen düşmanlara karşı hızlı ateş etmek daha etkili. Neyse ki, herhangi bir görevin başlangıcında kilidi açılmış silahlarla değiştirebilirsiniz.

Normal saldırılara ek olarak, özel ısı saldırılarına da sahibiz. Robotumuz, savaştıkça dolan ve düşman robotların düşürdüğü parlak küreleri toplayan bir ısı ölçere sahip. Bu enerji, yaralandığında robotunuzu onarmak için kullanılabilir, ancak aynı zamanda son derece güçlü saldırılar için yakıt olarak da kullanılabilir. Bunlar, güçlü AoE şoklarından uzun menzilli patlayıcılara kadar değişmekte.

Mecha’mız aşamalar arasında da yükseltilebilir. Aşamalarda intel bularak, silahlarınızı güçlendirebilir ve silahınızı kişiselleştirmek için size daha fazla seçenek sunan ek modların kilidini açabilirsiniz. Modların kilidi, aşamaları tamamlayarak açılır ve genellikle silah üzerinde bir miktar etkisi vardır. Ayrıca mecha’nıza değerli yetenekler kazandıran genişleme slotları da bulabilirsiniz. Bu sayede ısı kürelerini uzaktan çeken bir mıknatıs gibi bazı yeteneklere sahip olabilirsiniz.

Uragun hala erken geliştirme aşamasında ancak kendini minigun kullanan bir robot olarak kötü robotlardan oluşan bir orduyu havaya uçurmak çok çekici ve Uragun bunu tam olarak sağlıyor. Yüzlerce düşmanı çok sayıda patlama ile öldürecek bir oyun arıyorsanız, aradığınız şey Uragun olabilir.

Görüntülenmeler:
12
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Oyun İnceleme
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com