Kategoriler

World of Warcraft ve Diablo IV Ek Paketlerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

World of Warcraft ve Diablo IV Ek Paketlerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Blizzard Entertainment, Los Angeles‘ta düzenlenen Xbox Showcase etkinliğinde, World of Warcraft ve Diablo IV‘ün yeni ek paketlerinin çıkış tarihlerini duyurdu. World of Warcraft: The War Within, 26 Ağustos’ta oyuncularla buluşacak.

Blizzard Entertainment Başkanı Johanna Faries, “World of Warcraft: The War Within ve Diablo 4: Vessel of Hatred’in çıkış tarihlerini açıklamak üzere Xbox Showcase’de diğer muhteşem geliştiricilerle birlikte burada olmak çok heyecan verici. Bu sürümler, World of Warcraft’ın 20. yıl dönümü kutlamalarını da içerecek şekilde önümüzdeki birkaç ay boyunca heyecan verici olacak bir dönemi başlatıyor – daha fazlasını yılın ilerleyen dönemlerinde paylaşacağız.” açıklamasını yaptı.

World of Warcraft: The War Within

Azeroth’u boşluğun işgalci güçlerinden kurtarma yolculuğu,World of Warcraft ‘ın iddialı yeni Worldsoul Saga’ya ilk girişi ve oyunun 10. genişleme paketi olan The War Within’in 26 Ağustos’ta dünya çapında piyasaya sürülmesiyle başlayacak.

Çıkış tarihini duyuran sinematik fragman ilk gösterimini Xbox Showcase’de yaptı. Epic Edition’ı veya fiziksel koleksiyoncu sürümünü satın alan oyuncular, 23 Ağustos’ta erken erişim başlatıldığında küresel lansmandan önce oyuna başlayabilecek.

Azeroth’a Hoş Geldiniz Paketi

Buna ek olarak, Warcraft serisi şu anda 30. yılını kutluyor, World of Warcraft ise bu yılın sonlarında 20. yılını kutlayacak. Yaklaşan küresel lansmanı kutlamak için WoW ekibi, yeni ve geri dönen oyuncuları bu fantastik dünyayı keşfetmeye davet etmek ve oyuncuları boşluğun habercisi Xal’atath’a karşı savaşmaya hazır hale getirmek için yeni ve sınırlı süreli bir ‘Azeroth’a Hoş Geldiniz’ paketini duyurdu.

22.99 euroluk Azeroth’a Hoş Geldiniz paketinde; Dragonflight genişletmesi, Seviye 60 karakter takviyesi ve 60 Günlük oyun süresi bulunuyor.

Xbox Games Showcase Haziran 2024’te Açıklanan Tüm Oyunlar

Görüntülenmeler:
435
İlgili Kategoriler
Oyun İnceleme
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com