Kategoriler

Assassin’s Creed Mirage’dan Çıkış Tarihi ve İlk Oynanış Fragmanı Geldi

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft, PlayStation® Showcase sırasında, Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed® Mirage‘ın 12 Ekim 2023’te dünya çapında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Yeni ilk oynanış fragmanı da, Basim‘in Gizli Olan arkadaşlarının rehberliğinde, hedeflerinin izini sürüp onları ortadan kaldırmak için araçlarını ve becerilerini kullanmasını konu alıyor. Seri tarihindeki en çevik ve becerikli Suikastçılardan biri olan Basim’in benzersiz oyun tarzı, birkaç düşmanı art arda işaretleyip öldürmesine olanak tanıyan Assassin’s Focus gibi yeni yetenekler içeren gizli ve ölümcül suikast tekniklerini öne çıkarıyor. Ek olarak oynanış videosu, insan yoğunluğu ve dikey hareketliliğin oyunculara Basim’in parkur yeteneklerinden yararlanma ve hedeflerine hızla yaklaşma fırsatı verdiği canlı Bağdat şehrini gösteriyor.

Assassin’s Creed® Valhalla’nın Wrath of the Druids genişletmesinin arkasındaki stüdyo Ubisoft Bordeaux öncülüğünce geliştirilen Assassin’s Creed Mirage, seriye karşı saygı duruşu mahiyetinde bir oyun olup özellikle ilk Assassin’s Creed‘e özel bir övgüdür. Oyuncuları, altın çağının zirvesindeki muhteşem bir dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ına kendilerini kaptırmaya davet eden Assassin’s Creed Mirage; seriyi on beş yılı aşkın bir süredir tanımlayan parkur, gizlilik ve suikast oyun ögelerine modern bir yaklaşımla yoğun, hikâye odaklı bir aksiyon-macera deneyimi sunuyor.

Tarihin bu çok önemli anında oyuncular, kafasındaki sorulara cevap bulmak için Alamut’ta Gizli Olanlara katılan, gizemli bir geçmişe sahip genç sokak hırsızı Basim Ibn Is’haq olarak oynayacaklar. Basim’i iki yetenekli oyuncu seslendirecek: İngilizce için Lee Madjoub ve Arapça versiyon için Eyad Nassar. Assassin’s Creed Mirage, metin ve ses dâhil olmak üzere tam Arapça yerelleştirmeyle dünya çapında piyasaya sürülen ilk Assassin’s Creed oyunu. Bu ses sanatçıları, Gizli Olanlardan Basim’in akıl hocası Roshan’ı seslendirecek olan Shohreh Aghdashloo ile inanılmaz Mirage kadrosuna katılıyorlar.

Assassin’s Creed Mirage artık; PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X | S, Xbox One ve Amazon Luna’nın yanı sıra Epic Games Store ve Ubisoft Store aracılığıyla Windows PC’de ön siparişe açılacak. Oyuncular ayrıca çıktığı gün oyuna erişmek için Ubisoft+’a abone olabilirler. Mirage’ın standart sürümünün yanı sıra Assassin’s Creed Mirage Lüks Sürüm ve Koleksiyoncu Kutusu için ön siparişler de başladı. Assassin’s Creed Mirage’ı ön sipariş eden hayranlar, oyun yayımlandığında oyuncuların Ali Baba’nın efsanevi mağarasının gizemlerini ortaya çıkaracakları The Forty Thieves (Kırk Haramiler) adlı özel ilave bir görev edinecekler.

Diablo IV Resmi Türkçe Dil Desteği ile Geliyor

Görüntülenmeler:
39
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com