Kategoriler

ASUS ROG Ally El Konsolu Ağustosta Türkiye’de

ASUS ROG Ally

Oyun el bilgisayarı ASUS ROG Ally, yeni işlemcisiyle ağustos ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

ASUS Republic of Gamers’ın (ROG), güçlü yeni Windows 11 oyun el bilgisayarı ROG Ally, satışa sunulduğu günden bu yana segmentinde sınırları yeniden çizmeyi amaçlıyor. İlk etapta son teknoloji AMD Ryzen™ Z1 Extreme işlemciyle satışa sunulan Ally, ağustos ayından itibaren AMD Ryzen™ Z1 işlemciyle de oyun severlerin karşısına çıkacak.

Avuç içi Full HD Oyun Deneyimi

ROG Ally, hareket halindeyken Full HD (FHD) oyun deneyimi sunan ve modern oyunları bile piyasadaki diğer tüm el bilgisayarlarından daha hızlı ve akıcı bir şekilde çalıştırabilen gerçek bir yeni nesil el bilgisayarı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Windows 11 tarafından desteklenen Ally’de, herhangi bir platformdan herhangi bir oyunu oynayabiliyorken, kutudan çıkar çıkmaz üç aylık Xbox Game Pass Ultimate de oyun severlere sunuluyor.

Ally, AMD’nin yepyeni Ryzen Z1 Serisi işlemcisinden güç alıyor. AMD RDNA 3 mimarisi tabanlı grafiklerle birleştirilmiş Zen 4 mimarisi üzerine inşa edilen Ryzen Z1’in 6 çekirdekli ve 12 işlem iş parçacıklı her iki modeli de zorlu ve bağımsız oyunlarda mükemmel performans ve çarpıcı görseller için AMD FidelityFX™ Super Resolution ve AMD Radeon Super Resolution yükseltme teknolojilerini destekliyor.

Acer Aspire 5 Spin 14, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Görüntülenmeler:
44
İlgili Kategoriler
El Konsolları · Konsol
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com