Kategoriler

Bir Diablo 4 Oyuncusu Şimdiden 100. Seviyeye Ulaştı

Diablo 4 100 level

Blizzard Entertainment, Diablo 4‘ü erken erişimcilere 2 Haziran’da açmıştı ve kararlı bir Diablo 4 oyuncusu, oyunda bir karakter için mümkün olan en yüksek seviyeye şimdiden ulaştı. Oyundaki bir açıktan yararlanan yayıncı, 100. seviyeye ulaşma anını herkese açık olarak yayınlayan ilk Diablo 4 oyuncusu oldu.

Blizzard, resmi olarak 6 Haziran‘da piyasaya çıkacak Diablo 4‘te bir karakterin 100. seviyeye ulaşmasının yaklaşık 150 saat süreceğini onaylamıştı, ancak Gamerant‘in haberine göre; kendini adamış bir oyuncu bir açığın da yardımıyla bunu oyun resmi olarak başlamadan önce başardı.

YouTuber ve Twitch yayıncısı Rob2628, üç gün boyunca yaklaşık 54 saatlik oyun süresinin ardından 100. seviyeye ulaşan ilk kişi oldu. Rob, bu dönüm noktasına ulaşmak için Diablo 4‘teki en iyi Barbarian yapılarından birini kullandı ve bağırma ile kasırga becerilerine odaklandı. Ancak onu maksimum seviyeye ulaştıran sadece kullandığı yapı olmadı. Oyuncu seviye atlama sürecini güçlendirmek için oyundaki bilinen bir açıktan da yararlandı. Bir grubun zindana girdikten sonra lider oyuncunun gruptan çıkmasına izin verdiğinde oluşan bu açıkta, zindan sıfırlanıyor ve gruba zindana tekrar baskın yapma fırsatı veriliyordu. Bu açıkla, Rob ve arkadaşları Champions Demise zindanını defalarca tekrarlamalarına ve bu süreçte devasa miktarda xp toplamalarına olanak tanıdı.

Rob2628 oyunda 100. seviyeye ulaşan ilk kişi oldu ancak bunu Hardcore Modunda yapmadı. Diablo 4‘teki Hardcore Modu, oyuncunun karakteri savaşta ölürse, o karakterin sonsuza kadar öldüğü ve yeniden doğamayacağı anlamına geliyor. Oyundaki en riskli mod olan Hardcore‘da kimin 100. seviyeye ulaşabileceği merak ediliyor. Blizzard‘ın Hardcore Modunda 100. seviyeye ulaşan ilk 1.000 oyuncunun kullanıcı adlarını Lilith‘in fiziksel bir heykeline kazıtacağını belirtelim.

Diablo 4‘ün tam sürümü 6 Haziran‘da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

 

Diablo IV İncelemesi

Görüntülenmeler:
16
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com