Kategoriler

BlizzCon, 4 Yıl Sonra Anaheim’a Dönüyor

Blizzcon 2023

Blizzard, yılda bir kez düzenlediği BlizzCon‘un dört yıl aradan sonra ilk kez Anaheim Kongre Merkezi‘ne geri döneceğini açıkladı. BlizzCon 2023, 3 – 4 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek ve bilet bilgileri ile diğer ayrıntılar ilerleyen günlerde açıklanacak.

BlizzCon, COVID-19 salgını nedeniyle 2020‘de iptal edildiğinden beri biraz belirsizlik içindeydi. Şubat 2021‘de tamamen dijital bir etkinlik olarak kısa bir süreliğine geri döndü, ancak bu yıla kadar tekrar ara verilmişti.

Blizzcon‘larda genelde çok sayıda panel, yarışma, konuklar ve Blizzard‘ın büyük oyunlarından önemli duyuruları içeren bir açılış etkinliği yer alır. Geçmiş BlizzCon‘lar Overwatch, Diablo ve çok sayıda World of Warcraft genişleme paketinin yanı sıra Hearthstone gibi oyunlar için düzenli büyük güncellemelerin duyurulmasına ev sahipliği yaptı. Şu anda Blizzard‘ın listesinde 6 Haziran’da çıkacak Diablo 4 ile Diablo Immortal, Hearthstone, Overwatch 2, World of Warcraft ve Classic yer alıyor. BlizzCon muhtemelen bazı e-spor etkinliklerine de ev sahipliği yapacak.

The Expanse: A Telltale Series Episode One, Bu Temmuz’da Geliyor

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com