Kategoriler

Çıkış Tarihi Ertelenen Final Fantasy 7 Rebirth Fragmanı Geldi

Final Fantasy 7 Rebirth

Summer Game Fest‘te Final Fantasy VII Rebirth‘ün ilk resmi fragmanı paylaşıldı. Çıkışı 2024′ün başlarına ertelenirken, oyunun fiziksel sürümünün iki diske bölüneceği belirtildi.

Square Enix, Final Fantasy VII Rebirth fragmanı sonunda ekibi, Midgar duvarlarının dışında, chocobo‘lara binerken ve Cloud‘un son beş yıldır nerede olduğunu tartışırken gösterdi. Ayrıca Red XIII‘in bu sefer oynanabilir bir karakter olacağı ve Yuffie‘nin de kısa bir süre görüneceği doğrulandı.

Final Fantasy VII Rebirth, ilk kez geçen yılki Final Fantasy VII 25. Yıldönümü Kutlama Yayını sırasında ortaya çıkmış ve çıkış tarihi 2023 olarak belirlenmişti. Daha önce oyunun bu yıl içinde çıkacağını ifade eden Square Enix‘in yayınladığı fragman önümüzdeki yılın başlarında çıkacağını bildiriyor.

IGN’in haberine göre; Final Fantasy VII Rebirth, Final Fantasy VII Remake tarafından başlatılan ve büyük ölçüde Midgar ile sınırlı olan hikayeyi devam ettirecek. Devam oyunu Shinra‘nın başkentinin ötesine ve daha geniş bir dünyaya adım atıyor. Planlanan bir üçlemenin ikincisi olan üçüncü oyunun geliştirme çalışmaları ise devam ediyor.

Final Fantasy XVI‘nın 22 Haziran’da yayınlanacak olması ve Final Fantasy VII: Ever Crisis‘in kapalı betasının bugün başlamasıyla birlikte Final Fantasy için büyük bir yıl olacağa benziyor.

Spider-Man 2’nin PS5 Çıkış Tarihi Summer Game Fest’te Açıklandı

Görüntülenmeler:
52
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com