Kategoriler

Hangi Resident Evil’ın Yeniden Yapılmasını İsterdiniz?

Resident Evil 4

Capcom bir sonraki yeniden yapım Resident Evil oyununun hangisi olacağına karar vermek için oyunculardan yardım istedi.

Eurogamer‘ın haberine göre; Resident Evil hayranlarına özel yeni bir ankette Capcom, oyuncuların öncelikle sosyal medya kanallarındaki düşüncelerini sorguluyor, topluluk çalışmalarını ne kadar kullandıklarını ölçüyor. Anketin sonunda ise ‘Yeniden yapılmasını istediğiniz başka Resident Evil oyunları olup olmadığını bize bildirin’ ifadesi yer alıyor.

Capcom, ilk dört Resident Evil oyunundan üçünü, son olarak da şu anda Metacritic‘te 93 toplam puanla en yüksek ikinci 2023 oyunu olan Resident Evil 4‘ü yeniden yaptı ki bu oyun The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom‘dan sonra ikinci ve Street Fighter 6 ile aynı sırada yer alıyor.

Resident Evil‘ın tanıtım yapımcısı Edvin Edsö de oyuna eşlik eden bir blog yazısında, “VR oynanışı, Resident Evil 4 dünyasına en üst düzey adım atma deneyimi sağlıyor. RE4’ün temalarından biri orijinal oyunun amaçlarını daha derinlemesine araştırmaktı, bu nedenle korku ve yoğunluk daha belirgindir, ancak VR’da oynandığında daha da yoğun ve rahatsız edici durumların tadını çıkarabilirsiniz. Fragmanda gösterilen ve hayranların orijinal oyundan tanıyacakları en eski köy sahnesinde Ganado’ların uğursuz niyetini ve ölüm kalım saldırısının sürükleyici gerilimini hissedebilirsiniz.” açıklamasını yapmıştı.

Capcom‘un anketine buradan ulaşabilirsiniz.

Yılın En İyisi Mi? | Age of Wonders 4 İncelemesi

Görüntülenmeler:
35
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com