Kategoriler

Horizon Forbidden West’in Burning Shores Güncellemesi Yayınlandı

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West, yükseltilmiş oyun ve görseller ile daha da vahşi bir hikayenin yanı sıra, su basmış alanlar ve açık okyanus da dahil olmak üzere keşfedilecek yeni ortamlar sunarak Horizon Zero Dawn‘ın uçsuz bucaksız açık dünyasını genişletmişti.

Ancak, derin su kütlelerinden korkanlar (talassofobi), oyuncuların ana hikayenin bir parçası olarak sualtını keşfetmelerini gerektiren oyunu oynamayı kolay bulmamış olabilir. Guerilla Games, en son yaması Burning Shores‘ta bu ve diğer erişilebilirlik sorunlarını ele aldı.

Engadget’in haberine göre; Guerilla, Burning Shores yamasıyla birlikte Horizon Forbidden West‘e bir talassofobi modu ekliyor. Stüdyo, su altı ortam görünürlüğünü iyileştirerek ve hikayenin ilerlemesinden bağımsız olarak süresiz olarak nefes almanıza izin vererek talasofobi semptomlarını hafifletmeyi amaçladıklarını yazdı.

Diğer güncellemeler arasında renk körlüğü ayarları, ara noktaları ve görev simgelerini büyütme seçeneği de yer alıyor. Artık, sol kontrol çubuğunu nasıl hareket ettirdiğinize bağlı olarak Aloy‘u takip eden bir otomatik kamera işlevinin yanı sıra, Odak modunda kamerayı mevcut hedefe doğrultmak için yeniden yönlendirmenin bir yolu var. Başka bir deyişle, kamerayı hareket ettirmek için sağ çubuğu kullanmanıza gerek kalmayacak. Daha büyük altyazılar ve kontrastı artırmak için ekranın kenarlarını karartma özelliği de getirildi. Güncelleme, Aloy‘un her seferinde bir düğmeye basmanıza veya basılı tutmanıza gerek kalmadan öğeleri almanızı sağlıyor.

Monster Notebook Pusat Clutch Gamepad İncelemesi

 

Görüntülenmeler:
12
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PlayStation