Kategoriler

PlayStation Plus Essential Ekim Ayı Oyunları Sızdırıldı

The Callisto Protocol

Geçtiğimiz ay Black Desert – Traveler Edition, Generation Zero ve Saints Row oyunlarının verildiği PlayStation Plus Essential üyeleri, Ekim ayında da yeni maceralara atılacak.

Bildiğiniz gibi PlayStation Plus Essential üyeleri, her ay ücretsiz verilen oyunları kitaplıklarına ekleyebiliyor. Oyunları eklendikten sonra da hizmetin aktif abonesi oldukları sürece istedikleri zaman indirip oynayabiliyor. Çoktandır güvenilir olduğunu kanıtlayan sızıntı kaynağı billbil-kun‘a göre; PlayStation Plus Essential üyeleri Ekim ayında Farming Simulator 22 ve The Callisto Protocol oyunlarına sahip olacak. Essential üyeleri bu oyunları 3 – 6 Kasım tarihlerinde alabilecek. Ek olarak Ekim 2023 için kullanıcıların en az bir oyun daha alacağı söyleniyor, ancak bunun hangisi olduğunu billbil-kun da bilmiyor.

GIANTS Software tarafından geliştirilen Farming Simulator 22, Kasım 2021‘de piyasaya sürüldü ve başarılı simülasyon oyunları arasına girdi. Krafton bünyesindeki Striking Distance Studios‘un oyunu olan The Callisto Protocol ise 2022 yılının aralık ayında yayınlandı. Ne var ki, satış beklentilerini karşılayamayan oyun, stüdyoda hem büyük çaplı işten çıkarılmalara hem de kurucu Glen Schofield‘ın istifasına yol açtı.

Bu arada PlayStation Plus Essential için yıllık abonelik ücretinin 1400 TL’ye çıkarıldığını hatırlatalım.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Genişleme Paketi Çıktı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com