Kategoriler

Temcit Pilavı Günlerine Hoş Geldiniz! FIFA 20 İncelemesi

Montların çıkarılması, gecelerin uzaması gibi FIFA’nın yeni oyunu da, kış mevsiminin değişmeyen bir fenomeni gibi bu yılda karşımızda.

Ayrılıp ayrılıp, geri dönülen sevgili gibi…

Yeni bir futbol sezonunda hepinize merhaba sevgili okurlar. Kadrolar yeniden kuruldu. Transfer bütçeleri sonuna kadar zorlanarak sansasyonel transferler gerçekleştirildi. Ve tüm dünya yeni bir futbol sezonuna hazırlandı. Peki ya FIFA? Bir kez daha yeni sezona hazır mı? Kışlık yorganların serilmesi, montların çıkarılması, gecelerin uzaması gibi FIFA’nın yeni oyunu da, kış mevsiminin değişmeyen bir fenomeni gibi bu yılda karşımızda.

Yenilik var mı?

Şimdiye kadar FIFA serisi, hiçbir zaman tatmin edecek kadar iyi eklentiler ve içerik ile gelmemiş olsa da, her yıl futbol sever oyuncuların gözdesi olmayı başarıyor. Zira bu yıl içinde duyurulan Volta futbol modu, kariyer kısmı için eklenen çeşitli eklentiler, oynanışa getirilen ufak tefek iyileştirmelerde yine FIFA’nın talep ettiği ücreti karşılar cinsten değil. Yine de her zaman olduğu gibi, ilk haftadan satış listelerine zirveden girmeye başardı. Detaylardan bahsetmeden önce direkt olarak yazının sonunu vermek gerekirse; hayır FIFA 20, kesinlikle selefi olan bir önceki FIFA 19’dan çok farklı bir oyun değil. Ancak bu noktada şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum; malumunuz artık konsol tarafında bir neslin daha sonuna doğru yaklaşıyoruz. Dolayısıyla, yeni çıkan her oyun, yalnızca spor oyunları için geçerli değil bence, teknik açıdan limitlere gelmiş bulunuyor. Bu da yapımcıların radikal değişimleri bir sonraki nesle sakladığı gerçeğini karşımıza çıkartıyor. Bu sebepledir ki, FIFA 20 evet çeşitli iyileştirme ve eklentilerle birlikte gelse de günün sonunda FIFA 19 gibi durmaya devam ettiği için ne yazık ki bizi heyecanlandırmayı başaramıyor.

Türklerin En İyi Yaptığı Şey: Lovecraft Oyunları!

1 2 3 4

Görüntülenmeler:
38
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Konsol · Oyun İnceleme · PC · PlayStation · XBox