Kategoriler

The Day Before Geliştiricileri Beta ve Steam’e Dönüş Planlarını Açıkladı

The Day Before

Geliştirici Fntastic, zombi hayatta kalma MMO’su The Day Before‘un yakın gelecekte Steam‘e dönüşle birlikte bir beta testinin geleceğini duyurdu.

Fntastic‘in The Day Before oyunu, bir zamanlar Steam‘de en çok istek listesine alınan oyunlardan biri olmasına rağmen artık platformda listelenmiyor bile. Fntastic, projede ücretli işçiler yerine gönüllülerin kullanıldığı iddialarından, telif hakkı sorunlarına kadar birbiri ardına tartışmalarla karşı karşıya kaldı ve bu durum birçok kişinin oyunun meşruiyetinden şüphe duymasına neden oldu.

The Day Before‘un resmi Discord hesabından bir yönetici, Fntastic‘in oyunun 10 Kasım 2023 çıkış hedefi öncesinde bir beta testi planladığını duyurdu. Yönetici, beta testine ek olarak oyunculara, ekibin The Day Before‘ın çıkış zamanında Steam‘e dönmesini sağlamak için çok çalıştıkları konusunda güvence verdi. Zombi hayatta kalma oyunu için beklentiler artık daha da yüksek ve Fntastic‘in planlanan beta testinin beklemeye değer olup olmayacağını ise zaman gösterecek.

The Day Before; PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için geliştiriliyor.

Oxenfree 2: Lost Signals, Bu Yaz Switch, Netflix, Steam ve PlayStation’a Gelecek

Görüntülenmeler:
40
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com