Kategoriler

The Expanse: A Telltale Series Episode One, Bu Temmuz’da Geliyor

The Expanse: A Telltale Series Episode One

Telltale Games, The Expanse: A Telltale Series Episode One‘ın, 27 Temmuz‘da PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için ve Epic Games Store üzerinden PC için yayınlanacağını duyurdu.

Life is Strange: True Colors‘ın stüdyosu Deck Nine tarafından geliştirilen The Expanse: A Telltale Series, ilk kez The Game Awards 2021‘de ortaya çıkmıştı. Oyun, The Expanse dizisindeki olaylardan önce geçiyor ve oyuncular, Camina Drummer rolünü üstlenerek ekibiyle birlikte The Artemis gemisinde The Belt adlı asteroit kuşağını keşfediyor.

The Expanse: A Telltale Series Episode One‘da oyuncular; korsanlarla karşılaşacak, isyanlarla yüzleşecek ve sıfır yerçekimi ortamında enkaz halindeki gemileri temizleyecek. Diziden aktris Cara Gee‘nin oyunda Drummer rolüne geri döndüğünü belirtelim.

Oyun serisinde toplam beş bölüm olacak ve takip eden dört bölümün her biri, Temmuz ayında çıkacak birinci bölümden sonra iki haftada bir yayınlanacak. PlayStation ve PC‘de ön sipariş verenler 24 saat erken erişim hakkına sahip olacak ve Deluxe Edition sahipleri daha sonraki bir tarihte açıklanacak olan DLC içeriğini alacak.

Grand Theft Auto 6, 2024’te Çıkabilir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com