Kategoriler

The Witcher 3: Wild Hunt Satışları 50 Milyonu Geçti

The Witcher 3: Wild Hunt

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt oyununun dünya çapında 50 milyondan fazla sattığını açıkladı. Stüdyo ayrıca, The Witcher serisinin toplam satışının da 75 milyonu aştığını doğruladı. Bu sayıya 2007‘de yayınlanan The Witcher, 2011 çıkışlı The Witcher 2: Assassins of Kings ve 2015‘te oyunculara sunulan The Witcher 3: Wild Hunt da dahil.

50 milyondan fazla satışa ulaşan The Witcher 3: Wild Hunt ilk olarak 2015 yılında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X|S sürümleri ise Aralık 2022‘de piyasaya sürüldü.

The Witcher oyun serisi ile büyük başarıya imza atan CD Projekt Red ise şu anda, CEO Adam Kiciński‘nin The Witcher 4 olduğunu belirttiği Project Polaris de dahil olmak üzere The Witcher serisinde birkaç oyun üzerinde çalışıyor. Mart 2022‘de ön geliştirme süreci başlayan oyunun 2025′ten önce piyasaya sürülmesi beklenmiyor. Stüdyo ayrıca, açık bir dünyaya sahip olacağını doğruladıkları ilk The Witcher oyununun yeniden yapımı üzerinde çalışıyor.

Öte yandan The Flame in the Flood geliştiricisi Molasses Flood da The Witcher serisinde Project Sirius adında ayrı bir oyun üzerinde çalışıyor lakin bu oyunun geliştirilme süreci yakın zamanda sıfırlandı.

 

Karanlık Yollarda | Darkest Dungeon 2 İnceleme

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Konsol · Oyun Haberleri · PC