Kategoriler

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 8. Yıl 2. Sezonu Dread Factor Çıktı

Rainbow Six Siege Dread Factor

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege‘in 8. yılının ikinci sezonu Operation Dread Factor‘ün başladığını duyurdu.

Dread Factor, yeni bir taktiksel Savunmacı olan Fenrir‘i F-NATT Dread Mine ile göreceğiz. Bu cihaz, kişinin görüş alanını geçici olarak sınırlayan bir Fear Effect gazı salıyor. Sonuç olarak, cihazın stratejik olarak yerleştirilmesi bir saldırıyı bozacak, oyuncuların giriş noktalarını izlemelerine izin verecek. Fenrir‘in teçhizatında birincil silah olarak bir MP7 veya bir SASG-12 ile ikincil silah olarak bir BAILIFF 410 bulunuyor.

Consulate için yeniden düzenlenen harita, oyuncular için deneyimi tamamen yeniden inşa ediyor. Dışarıda daha az savunmasız yerler var ve bu da oyuncuların binaya daha kolay ulaşmasını sağlıyor.

Shooting Range‘te yapılan yeni iyileştirmeler ise, yeni bir Aiming Lane‘nin eklenmesiyle burayı ciddi oyuncular için nihai test ve eğitim alanı haline getiriyor. Aiming Lane, çeşitli hedef türleri, hareket hızları, mesafeler, yalnızca kafadan vurma modu ve daha fazlasını içeren özelleştirilmiş eğitimle herhangi bir silahta ustalaşmanıza olanak tanıyor. Bu güncellemede ayrıca oyuncuların farklı silahların yıkım hasarını test etmelerine olanak tanıyan kırılabilir bir duvar da yer alıyor.

8. yıl 2. sezonu ayrıca oyuncuların istedikleri zaman hızlı ve benzersiz maçlar için Arcade modlarına geçmelerine olanak tanıyan yeni bir kalıcı oyun listesi getiriyor. Geri dönen oyun modları arasında Headshots Only, Snipers Only ve Golden Gun bulunuyor. Yeni oyun listesi ayrıca Free for All adlı yepyeni bir oyun modunu da tanıtacak.

Rainbow Six Siege‘in PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One konsol ailesi, Xbox Series X | S, Ubisoft+ dahil Windows PC ve Amazon Luna‘da oynanabildiğini hatırlatalım.

Diablo IV İncelemesi

 

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com