Kategoriler

Xbox, Tamamen Dijital Bir Series X Üzerinde Çalışıyor

Microsoft‘un sızdırılan Federal Ticaret Komisyonu‘nun (FTC)  mahkeme belgelerinde; Xbox‘ın 2 TB depolama alanına sahip tamamen dijital bir Xbox Series X konsol revizyonu üzerinde çalıştığı ve Ekim 2024‘te piyasaya sürmeyi hedeflediği ortaya çıktı.

https://twitter.com/Okami13_/status/1704000969770504322

Kod adı Brooklyn olan yeni Xbox Series X, ‘Şimdiye kadarki en güçlü Xbox, şimdi sevimli bir şekilde tamamen dijital’ sloganıyla tanıtılıyor. Series X Brooklyn, piyasada mevcut olan Series X ile aynı fiyatta yani 499 dolardan satışa sunulacak. Yeni model aynı donanımın çoğuna sahip olurken, ana farklar depolama boyutu, disk sürücüsünün olmaması ve yeniden tasarlanması olacak. Tasarımı, kübik temel konsoldan daha silindirik olup, tek bir USB-C bağlantı noktası ve logo güç düğmesi ile benzer bir ön yüze sahip.

Microsoft, “Brooklin, 4K Gen9 konsol oyunlarını daha fazla dahili depolama, daha hızlı Wi-Fi, daha az güç, daha sürükleyici bir kumanda ve Xbox ekosisteminin tamamen dijital deneyimini yükselten güzel bir yeniden tasarımla sunacak” diye raporlamış. Konsolun, IO ve sürdürülebilirlik çabalarını modernize etmek için tamamen yeni bir güney köprüsü, daha iyi verim gecikmesi için Wi-Fi 6E radyo ve mevcut Xbox Series S bekleme modunun yüzde 20’si olan yeni bir düşük güçlü bekleme modu ile birlikte geldiği belirtiliyor.

AGON by AOC’den Yeni Oyun Monitörü: AOC GAMING 16G3 

Görüntülenmeler:
86
İlgili Kategoriler
XBox
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com