Asus Transformer Trio (TX201LA) İncelemesi Asus Transformer Trio (TX201LA) İncelemesi
Fragtist ofisine gelen en ilginç ürünlerden olan Asus’un Transformer Trio’su (TX201LA), hem Android tablet, hem Windows 8’li bir dizüstü bilgisayar, hem de tek başına... Asus Transformer Trio (TX201LA) İncelemesi

Fragtist ofisine gelen en ilginç ürünlerden olan Asus’un Transformer Trio’su (TX201LA), hem Android tablet, hem Windows 8’li bir dizüstü bilgisayar, hem de tek başına çalışan yine Windows 8’li klavye şeklinde bir bilgisayar olarak kullanılabiliyor.

Bu üç kullanımı da son derece başarılı bir şekilde harmanlayan ürün, kullanıcıların istekleri doğrultusunda farklı bilgisayar formlarına girerek esnek bir kullanım sunuyor ki; bu da Transformer ismini layığıyla yerine getiriyor demek.

Asus Transformer Trio’nun malzeme kalitesi ve genel performansı da oldukça iyi; hem tablet tarafında, hem de bilgisayar tarafında her işimizi rahatlıkla görmemizi sağlıyor. Tabi performans canavarı oyunlar oynamayı beklemeyin; sonuçta bu ürünün amacı o değil.

asus-transformer-trio-tx201la-1

Dokunmatik performansı ve parlaklığıyla göz dolduran FullHD ekranın tek sıkıntısı, üzerinde gereğinden fazla parmak izi tutuyor oluşu. Klavye ve touchpad kullanımını da biraz sıkıntılı bulduğumuz ürünün B&O imzalı ses performansı ise gayet iyi.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.