Kategoriler

TCL Coşkusu Kampanyası! Arsenal Maçına Gitmek İster Misiniz?

TCL Coşkusu Kampanyası! Arsenal Maçına Gitmek İster Misiniz

Elektronik üreticisi TCL Electronics, C Serisi veya 85X925PRO televizyon alan ve yetkili bir TCL servis sağlayıcısı tarafından kurulumu gerçekleştirilen müşteriler için bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında Londra’da Arsenal maçını izleme fırsatından, 98 inç dev televizyonlara kadar birbirinden özel hediyeler tüketicileri bekliyor.

Kampanya Detayları

Kampanya, 1 Şubat 2024 ile 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Katılım için müşterilerin yetkili bir satıcıdan TCL C Serisi veya 85X925PRO televizyon satın alması ve ardından yetkili bir TCL servis sağlayıcısı tarafından kurulumunun yapılması gerekiyor. Kurulum tamamlandıktan sonra, müşteriler kendilerine verilen özel kodu kullanarak buyuktclcoskusu.com adresinden kayıt yaptırarak çekilişe katılma hakkına sahip olacaklar.

Özel Ödüller

Kampanya dahilinde birbirinden özel ödüller dağıtılıyor. Kampanya kapsamında bir kişi, çift kişilik Londra seyahati ve Arsenal maç bileti kazanma şansını elde edecek. Ayrıca, 5 kişiye 98 inç dev televizyon, 10 kişiye resmi Arsenal forması ve tüm katılımcılara özel üretim Arsenal tişörtü hediye edilecek.

TCL C Serisi ve 85X925PRO televizyonlar, Mini LED arka aydınlatma, Quantum Dot teknolojisi ve Dolby Atmos ses gibi bir dizi yenilikçi teknolojiyi bir araya getiriyor.

TCL’in Yeni Ürünleri CES 2024’te Ortaya Çıktı

 

Görüntülenmeler:
386
İlgili Kategoriler
TV
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com