Kategoriler

Logitech Z906 İncelemesi

Şimdiye kadar bir çok ses sistemini test ettim. Ama çok azı için bu kadar iyi bir izlenim edindim. Hatta çok azını bu kadar istedim. Logitech Z906, ister oyun için ister film seyretmek yada müzik dinlemek için kullanın, sahip olabileceğiniz en iyi ses sistemlerinden birisi. Bunu Galatasaray ITM’nin kurucuları da onaylıyorlar.

Fragtist-Logitech Z906_genel
Küçük bir odada sesini istesenizde sonuna kadar açamayacağınız bu enfes sistem toplam 500W gücünde, bir subwoofer ve 5 uydudan oluşuyor. Kablolu olarak döşenebilen sistem THX onaylı ve evinizdeki tüm elektronik aletleri bağlayabileceğiniz dijital ve analog girişlere sahip. Sistemle beraber tüm sistemi kolayca kontrol edebileceğiniz bir konsol da geliyor. Bu şık görünümlü alet üzerinde girişleri bile ayarlayabiliyorsunuz.

Fragtist-Logitech Z906 subwoofer
Tabii ki dilerseniz sistemi uzaktan kumandasından da kontrol edebilirsiniz. Uydu hoparlörler az yer kapladığından kurulumda bir sorun yaşamıyorsunuz ve dilerseniz bu hoparlörleri duvara da asabilirsiniz. 3D stereo surround ses sistemi aynı zamanda Dolby Digital ve DTS şifreli filmlerde de etkili bir performans sağlıyor. Yani bu sistemle ne yaparsanız yapın harika bir sonuç almamanız imkansız. Özellikle oyun oynarken veya film seyrederken çok ama çok keyif alıyorsunuz. Bu ses sistemindeki en büyük yetenek doğru sesi vermesi.

Görüntülenmeler:
35
İlgili Kategoriler
Diğer · Donanım İnceleme · Hoparlör · Masaüstü
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com