Kategoriler

AGON by AOC’den AOC GAMING 27G2ZN3/BK

AGON by AOC'den AOC GAMING 27G2ZN3BK

AGON by AOC, espor düzeyinde performans ile bütçeye uygunluğu birleştiren AOC GAMING 27G2ZN3/BK monitörü piyasaya sundu. Bütçeyi zorlamadan da en iyisini isteyen rekabetçi oyuncular için tasarlanmış, 27 inçlik (68.6 cm) Full HD AOC GAMING 27G2ZN3/BK modelinde, inanılmaz 280 Hz yenileme hızı, çok düşük girdi gecikmesi, hızlı tepki süreleri (1 ms GtG’ye ve 0.5 ms MPRT’ye kadar çıkan), VRR senkronizasyonu için Adaptive-Sync ve yüksek kontrastlı bir Hızlı VA paneli bulunuyor ve model böylece erişilebilir, rekabetçi oyun kusursuzluğu için yeni bir standart belirliyor.

AOC GAMING 27G2ZN3/BK pek çok teknolojinin avantajını bir araya getiriyor. Canlı, kontrast açısından zengin hızlı VA paneli sayesinde, renk reprodüksiyonu capcanlı, böylece oyuncular derin siyah düzeyleri ve geniş gam kapsamı ile (% 123.3 sRGB alanı ve % 92.2 DCI-P3 kapsamı) hikâye odaklı aksiyon oyunlarının keyfini çıkarabiliyor. Hız dolu, rekabetçi oyunlar için, 280 Hz yenileme hızı ve düşük girdi gecikmesi oyun dünyasının kullanıcıyla yakından bağlantılı olduğu anlamına geliyor. Bu monitör, MBR (Motion Blur Reduction – Hareket Bulanıklığını Azaltma) ayarını kullanarak 0.5 ms MPRT (Moving Picture Response Time – Hareketli Görüntü Tepki Süresi) elde ederek arka aydınlatmanın yanıp sönmesi ile hareket netliğini anlamlı ölçüde iyileştirir. Böylece oyuncular rakiplerini daha doğru bir şekilde takip edebilir ve hız dolu sahnelerde onların hareketlerine tepki verebilirler. Genel olarak, 27G2ZN3/BK çoğu oyuncu için kesinlikle üstün, ‘meta loadout’ gibi bir ‘en ideal donanım’ olacak: Karşısına çıkacak her oyunda çok iyi bir iş çıkartacak, en yüksek yenileme hızına sahip, ve aynı zamanda en bütçe dostu oyun monitörlerinden biri.

Milisaniyeler Önemli

AOC GAMING 27G2ZN3/BK’nin 280 Hz yenileme hızı sürükleyici bir akıcılık ve yanıt verebilirlik sunuyor. Yıldırım hızındaki bu yenileme hızı, anlık tepkilerin zafer ya da mağlubiyet arasındaki farkı belirlediği birinci şahıs nişancı oyunlarda, yarışlar ve dövüş müsabakaları gibi hız dolu oyunlarda olmazsa olmaz. Yenileme hızı ne kadar yüksek olursa, girdi gecikmesi de o kadar düşer. Monitörün düşük girdi gecikmesi verilen her komutun anında yerine getirilmesini sağlayarak oyuncunun aksiyonları ile ekranda alınan sonuç arasında pürüzsüz bir bağlantı sağlıyor.

Yüksek Kontrast, Yanıt Verebilir Hızlı VA Paneli

AOC GAMING 27G2ZN3/BK, Full HD çözünürlüklü, sürükleyici bir oyun deneyimi için canlı renkler ve derin siyahlar sunan 27 inçlik Hızlı VA panele sahip. Hızlı VA panel teknolojisi sunduğu sıradışı doğal kontrast oranı ile (4000:1), en karanlık gölgelerden en aydınlık detaylara kadar her ayrıntının fark edilir olmasını sağlıyor. 300 nit parlaklık ve HDR10 uyumluluğu ile, bu monitör büyüleyici netlik ve derinlik ile oyunları hayata taşıyor.

Ergonomik Tasarım

AGON by AOC oyuncuların çeşitli platformlar kullandığının farkında, işte bu yüzden AOC GAMING 27G2ZN3/BK hem kişisel bilgisayar ile hem de konsol oyunu ile kusursuz şekilde entegre olacak şekilde tasarlandı. Konsolda 1080p çözünürlükte, 120 Hz yenileme hızı desteği ile oyuncular en sevdikleri cihazların hepsinde akıcı ve yanıt verebilir oynanabilirliğin keyfini çıkarabilir. Monitör, 2x HDMI 2.0 portu ve 1x DisplayPort 1.4 sunduğundan bol bol bağlantı seçeneği sağlıyor.

Uzun süren oyun seanslarında rahatlığı sağlamak için ise, 27G2ZN3/BK modeli eğme, sağa sola dönme ve pivot işlevselliğine sahip, 130 mm yüksekliği ayarlanabilir ayak ile sunuluyor. Oyuncular, tercih ettikleri görüntüleme açısına göre monitörü kolayca ayarlayabilirler ve kapsamlı oyun konforu için boyundaki ve gözlerdeki yorulmayı azaltabilirler. Flicker-Free teknolojisi ve LowBlue modu gece oyun oynarken kullanılabilirliği daha da iyileştirir. Monitörün OSD’sindeki özel oyun özellikleri sayesinde, kullanıcılar renkleri ve doygunluğu, vurguları ve gölgeleri (Shadow Control – Gölge Kontrolü), artı gösterge katmanını (Dial Point) ya da saniyeye düşen kare sayacını (Frame Counter – Kare Sayacı) ince ayar yapabilirler. OSD’ye, aynı zamanda, hafif ve becerikli AOC G-Menu yazılımı kullanılarak da erişilebilir.

AOC GAMING 27G2ZN3/BK, 3 yıl garanti ile, KDV dahil 279 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatıyla piyasaya sunuluyor.

AOC’den Yeni B3 Serisi

Görüntülenmeler:
224
İlgili Kategoriler
Monitör
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com