Kategoriler

AGON by AOC’den Yeni Kavisli Gaming Monitör: AOC GAMING CQ27G2S/BK

AOC GAMING CQ27G2S/BK

AGON by AOC, gaming dünyasının en aranan özelliklerini bir araya getirmek için özenle tasarlanmış, 27 inçlik (68.6 cm) QHD kavisli gaming monitörü AOC GAMING CQ27G2S/BK modelini piyasaya çıkartıyor.

CQ27G2S/BK modeli, heyecan verici 165 Hz yenileme hızında, büyük, 27 inçlik ekran ölçüsünde, 1500R kavis ile, sürükleyici bir QHD gaming deneyimi arayan oyuncuların en sevdikleri noktaya hitap ediyor. Merkezindeki VA paneli, 3000:1 oranında yüksek bir kontrast sunuyor, böylece bu oyun monitörünü çeşitli oyun türleri, filmler ve daha fazlası için dengeli bir tuval haline getirirken bir yandan da istisnai bir değerde üst düzey performans sunuyor.

AOC GAMING CQ27G2S/BK

Kavisli mükemmelliyet, serbest bırakılmış potansiyel CQ27G2S/BK, 1500R kavis ile büyüleyici bir VA paneline sahip olduğundan kullanıcıları görsel bir ihtişam dünyasında sarmalayan panoramik bir görüş alanı yaratıyor. Göz alıcı keskinlikteki QHD (2560×1440) çözünürlük ve hızlı 165 Hz yenileme oranı ile, oyuncular ultra akıcı bir oynanabilirlik deneyiminin keyfini çıkarmaya hazırlar. Monitörün 4 ms’lik GtG (Grey to Grey – Griden Griye) tepki süresi ve yıldırım hızındaki 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time – Hareketli Resim Tepki Süresi) ise oyuncular ister canlı açık dünya oyunlarını keşfediyor olsun isterse de dar köşelerde rekabet dolu müsabakalara katılıyor olsunlar, her hareketin eşsiz bir netlik ile verilmesini sağlıyor.

QHD, 165 Hz, 4 ms GtG ve 1500R kavis

CQ27G2S/BK dinamik bir renk yelpazesi ve 3000:1 kontrast oranı ile sahneler yarattığı için kullanıcılar, HDR10 desteğinin mükemmelliğinin keyfini çıkarabilirler. Sürükleyici bir deneyim için gölge ve vurgu gibi ayrıntılar ekrandan çıkarak capcanlı görseller, oyuncuları tam anlamıyla kendine çeker. Adaptive-Sync teknolojisi ekran yırtılmasını ortadan kaldırarak yoğun oyun anlarında akıcılığı korur.

Sıradışı yüzde 99 sRGB kapsama sahip CQ27G2S/BK, sadece gaming’in ötesinde, bir olasılıklar dünyasının kapılarını da açar. İnanılmaz renk gamı özelliği ise gaming maceralarınızı sadece yukarıya taşımakla kalmaz, aynı zamanda da hepsi yüksek renk doğruluğu ile sunulan grafik projelerinizi güçlendirir. Monitörün düşük girdi gecikmesi kullanıcıların aksiyonlarının anında ekran üstü tepkilere dönüştürülmesini sağlayarak bambaşka bir rekabet avantajı sunar.

Gaming ve günlük görevlerle ilgili her şey için çok yönlü bir monitör olan CQ27G2S/BK, yükseklik, eğme ve sağa sola dönme ayarlarının yapılabildiği ergonomik bir ayak ile donatıldı. Böylece kullanıcılar kurulumlarını en yüksek konfor için kendilerine uygun hale getirebilirler. İster bir oyun maratonu seansına çıkılıyor olsun, isterse de uzun iş görevleri hallediliyor olsun, monitör kullanıcının ihtiyaçlarına uyum sağlar.

Gece geç saatlere kadar oyun oynandığında monitörün Flicker-Free teknolojisi ve Düşük Mavi Işık modu uzayan kullanım sırasında gözlerdeki yorulmanın azaltılmasına katkıda bulunur ve böylece kullanıcıların iyi olma halinin bir öncelik olarak kalmasını sağlar. Ayrıca bu monitör, OSD üzerinde oyuncuların loş ışıklı sahnelerde daha iyi görünürlük için gölge düzeylerini ayarlamalarını ya da tam tersini yapmalarını sağlayan Gölge Kontrolü gibi pek çok oyun ile ilgili özelliğe de sahiptir. Bir nişangah katmanı (Dial Point) oyuncuların, nişangahın olmadığı yerlerde oyuncuların FPS oyunlarında doğru şekilde hedef almalarını mümkün kılar. OSD özellikleri de AOC G-Menu yazılımı kullanılarak ayarlanabilir.

AOC GAMING CQ27G2S/BK modeli, 2023 yılının Eylül ayı sonundan itibaren, 329 USD (KDV dahil) üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyattan piyasada bulunabilecek.

Riot Games’ten 2023 Sınırsız Dünya Şampiyonası Dijital Sürümü

Görüntülenmeler:
76
İlgili Kategoriler
Monitör
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com