Kategoriler

Philips Evnia 32M2C5500W Monitörü Oyun Deneyiminde İddialı

Philips Evnia 32M2C5500W

Philips’in yeni duyurusuna göre, Evnia gaming monitörleri grubunun yeni bir ferdi oyuncularla buluşacak: Philips Evnia 32M2C5500W. Her profilden gaming tutkunlarına hız, sürükleyicilik ve konfor sunmak için tasarlanıp donatılan bu monitör, şık tasarımda uygun fiyat-performans öneriyor.

Philips Evnia 32M2C5500W Ana özellikleri

  • Sürükleyici gaming için 1000R kavisli ekran tasarımı
  • Keskin görüntüler ve geniş görüntüleme açıları için Quad HD çözünürlüklü Hızlı VA paneli
  • Yüksek hızlarda kusursuz performans için 240 Hz yenileme hızı
  • Artan konfor için yüksekliği ayarlanabilir, sağa sola dönebilir ayak
  • Daha fazla kolaylık ve esneklik için USB-hub bağlantısı

Global Pazarlama Başkanı ve AB Philips / AOC Monitörleri & IT Aksesuvarları Pazarlama Direktörü Yardımcısı Xeni Bairaktari, “Philips Evnia 32M2C5500W, günümüzde oyuncuların aradığı hızı, grafik performansı ve fiziksel konforu birleştirerek kullanıcılarına saatler sürecek bir keyif getireceği kesin, güzel tasarımlı bir ambalajda bir arada sunuyor. Bu monitör en sevdiğiniz gamer için ideal bir armağan.” diyor.

Hızlı, Renkli

Philips Evnia 32M2C5500W seanslarından en fazlasını elde etmek için günümüz oyuncularının gereksinim duyduğu her şeyi onlara sunuyor, oyuncular ekrandaki maceraların keyfini en üst düzeyde çıkarıyorlar. 1000R kavisli VA ekranı, güzel görüntüleri geniş görüntüleme açılarının rahatlığı ve oyuncuların daha sarıp sarmalayan ve tatmin eden bir deneyime sahip olmalarını sağlayan hoş, sürükleyici bir hissi bir araya getiriyor. Quad HD (2560 x 1440) çözünürlüklü kristal netliğinde görüntüler, her görüntünün keskin ve renk açısından zengin olmasını sağlarken (%92 DCI-P3 kapsamı), VESA DisplayHDR 400 sertifikası ise monitörün görsel performansını daha derin, daha gerçekçi ayrıntılar ile bir üst seviyeye taşıyor.

32M2C5500W, dikkat çekici grafiklerin yanı sıra, bir kare bile kaçırmadan, en yeni nesil oyunların gerektirdiği hızı ve doğruluğu da sunuyor. Ultra hızlı, 240 Hz yenileme hızı, düşük girdi gecikmesi, FreeSync Premium Pro ve 0.5 ms MPRT hızlı tepki süresi ile bir araya geldiğinde, kalbi en çok çarptıran aksiyonların ve maceraların bile her zaman akıcı, hızlı olacağı ve herhangi bir gecikme, hayalet görüntü ya da titreşme tarafından kesintiye uğramayacağı anlamına geliyor.

Ayrıca her oyunun hem zihin hem de beden için bir keyif olması gerektiğinden, Philips Evnia 32M2C5500W özel olarak oyuncuların konforu, rahatlığı ve esenliği için tasarlanmış geniş yelpazedeki özellikler ile de donatıldı. İster EasySelect kullanarak ekrandaki menüler arasında zahmetsizce gezinerek ister LowBlue modu ve Flicker-Free teknolojisi ile gözleri daha az yormasıyla olsun ya da saatler boyu rahat bir izleme garantileyen monitörün Compact Ergo Base tabanının eğme, sağa sola dönme ve yükseklik ayarının sunduğu avantaj sayesinde olsun, oyuncular bu monitörü kullanmanın her zaman keyifli olduğu konusunda hemfikir olacak.

Philips Evnia 32M2C5500W Kasım ayının sonundan itibaren, KDV dahil 649 USD fiyatından piyasada bulunabilecek.

Vinnie Jones Noel Baba’yı Bırakıp World of Tanks’a Geliyor

Görüntülenmeler:
29
İlgili Kategoriler
Monitör
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com