Kategoriler

Oyun Deneyimini Geliştirmek için WD_BLACK’ten En İyi 4 SSD ve HDD Çözümü

WD Black SSD HDD

Western Digital, oyunseverlerin tüm oyun arşivlerini tek bir yerde tutmalarını sağlayacak ve alan açmak için oyunları silip yeniden yükleme ihtiyacını ortadan kaldıracak; aynı zamanda da kullanım amacına uygun olarak üretilmiş en iyi oyun SSD ve HDD listesini sunuyor.

WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD

WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD, üst düzey performans ve son derece kısa yükleme süreleri için 7300 MB/sn’ye varan hızlarıyla üstün bir oyun deneyimi sunabilen ve oyun performansı için özel olarak üretilmiş bir SSD çözümü. Bu ürün en üst seviyede rekabet etmenize yardımcı olacak üstün bir performans sunuyor. WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD, 1 TB – 4 TB kapasitelere sahip; bu da 200 GB veya daha fazla depolama alanı gerektirebilen mevcut güncel oyunlardan bile daha yüksek saklama alanını sağlıyor. Fiyatı 4.623,92 TL.

WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD

WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD, PCIe® Gen4 arayüzü ve devamlı performansın korunmasına yardımcı olan gelişmiş termal yönetim teknolojisi ile donatıldı. Bu ürün, kullanıcıların beklemek zorunda kalmadan en sevdikleri oyunları oynamaya ve stream etmelerine yarımcı oluyor. WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD, oyun içi yanıt hızını artırmaya yardımcı olurken, performans artışı de için sorunsuz akış sağlıyor. 2.199 TL’den satışa sunuldu.

WD_BLACK P40 Game Drive SSD

Zarif ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan WD_BLACK P40 Game Drive SSD, stil ile işlevselliği bir araya getiriyor. Oyunların, uygulamaların ve büyük multimedya dosyalarının depolanması için bol miktarda alan sağlayan WD_BLACK P40 Game Drive SSD, 2 TB’a kadar depolama alanı sunuyor. Tepeden tırnağa oyuncular için tasarlanan bu model, 2000 MB/s’ye varan okuma hızları sunan USB 3.2 Gen 2×2 arayüzünü kullanıyor. Bu da daha kısa yükleme süreleri, hızlı dosya aktarımları ve daha rahat bir oyun deneyimi anlamına geliyor. İster oyun yükleyin ister yüksek çözünürlüklü videoları düzenleyin, WD_BLACK P40 Game Drive SSD zorlayıcı görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Ücreti 4.029 TL.

WD_BLACK P10 Game Drive

WD_BLACK P10 Game Drive, oyun oynarken ihtiyaç duyulan performans artırıcı özellikleri oyunculara sunuyor. WD_BLACK P10 Game Drive, oyun arşivlerini hareket halindeyken kaydederek oyun konsollarının ve PC’leirnin potansiyelini genişletmek isteyen oyuncular için özel olarak üretilmiş üst düzey bir harici HDD olarak 5 TB’a kadar kapasite sunuyor. 3.299 TL’den satşta.

Tüm bu SSD ve HDD’ler hızlı yükleme süreleri, zengin görsel deneyim ve çok daha fazlasını sağlıyor ve oyunseverler için gelişmiş bir oyun deneyimini mümkün kılıyor.

Adı Kısaltılan Warcraft Rumble, Soft Launch’a Giriyor

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Harici Disk · Masaüstü · SSD
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com