Kategoriler

Philips 49B2U6900CH Monitörü Kamerası ve Smart KVM ile Öne Çıkıyor

Philips 49B2U6900CH Monitörü Kamerası ve Smart KVM ile Öne Çıkıyor

Philips B2B portföyünde daha önce hiç girilmemiş sınırları yeniden tanımlayan Philips 49B2U6900CH, modern dijital iş yerinde işbirliğini artırmak ve takım çalışmasına yardımcı olmak için pek çok yeni özelliği de beraberinde getiriyor. Bu yeni özelliklere ek olarak, Philips 49B2U6900CH geniş, 48.8 inçlik (124 cm) bir ekrana ve ekstra geniş görüntüleme için de 5120 x 1440 Double QHD çözünürlüğe sahip. Ayrıca yüksek kalitedeki kurulumu sayesinde iki ayrı monitöre gerek yok.

Profesyonel İş Ortamı için Üretildi

Philips 49B2U6900CH modelinin belki de en güçlü ve kullanışlı özellikleri profesyonel çalışma ortamı ile ilgili olanlar, hatta modelin bu ortam için üretildiğini söylemek yerinde olur. Otomatik çerçevelemenin yanı sıra gürültü giderici mikrofona ve Busylight’a sahip ayarlanabilir web kamerası gibi özellikleri ile bu monitör, dünyanın dört bir yanındaki takım arkadaşları ile çalışmayı çok daha kolaylaştırıyor. Yukarıda sözü edilen üç özelliğin üçüne de sahip Philips 49B2U6900CH, konferans görüşmeleri sırasında bütün takım üyelerinin ekrana sığması için web kamerasını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Ayrıca farklı boylardaki profesyonellerin görüntüleme alanına rahatça sığmaları için de web kamerasının 30 derece öne ve arkaya olacak şekilde ayarlanabildiğini söylemeye gerek bile yok.

Profesyonel özelliklere ek olarak, Philips 49B2U6900CH’nin Busylight özelliği de aynı ofiste çalışan profesyoneller ile iletişime yardımcı oluyor. Web kamerasının üzerinde yer alan Busylight, çalışma durumları iletilsin diye tasarlandı. Örneğin iş arkadaşlarınızdan biri görüşmedeyken Busylight otomatik olarak kırmızıya dönecek. Başka bir senaryoda ise, kullanıcılar meşgul olduklarında monitör çerçevesinin sol alt tarafındaki Busylight kısayol tuşuna basabilirler ve böylece ışık kırmızıya döner. Ayrıca şunu belirtmek de önemli: Profesyoneller, Microsoft Teams statülerini yeni Philips 49B2U6900CH Busylight özelliği ile eş zamanlı hale de getirebilirler.

Smart KVM

Çalışma ortamı için iyi donanımlı olmasının dışında, Philips 49B2U6900CH ayrıca pek çok göreve uygun hale de getirildi. Örneğin, bu monitörün yeni özelliklerinden biri geliştirilmiş verimliliği vurguluyor: Smart KVM.

Profesyoneller, “Ctrl” tuşuna basitçe üç kez basarak kaynaklar arasında kolayca geçiş yapabilirler, böylece tek bir çevre birimi seti ile iki kişisel bilgisayarı kontrol ederken OSD menüleri arasında vakit kaybetmeden kullanıcı deneyimi geliştirilmiş olur. Ayrıca monitörün USB-C bağlantısı, kullanıcıların 100W’a kadar güç temini ile USB üzerinden harici cihazları kolayca şarj etmelerini ve tek bir kablo ile video/veri iletimini sağlar.

Ayrıca Philips 49B2U6900CH, monitörün çerçevesine yerleştirilmiş kulaklık askısı ile daha fazla rahatlık sunuyor. İş gününün sonunda ya da yalnızca mola verirken profesyoneller askıyı çekip kulaklıklarını düzgünce asabilirler.

Philips 49B2U6900CH modelinin ek özellikleri

Philips 49B2U6900CH’nin özellikler hazinesine daha derinlemesine dalacak olursak, bu monitörün ışıldamasını sağlayan başka özellikler de var. Bunlar arasında sürükleyici ancak yine de yüksek kalitede görüntü deneyimi sunan kavisli bir ekran ve VESA DisplayHDR 400 sertifikasyonu bulunuyor. Bunlara ek olarak, Philips 49B2U6900CH modeli, Low Blue Modu’na, Flicker-Free teknolojisine ve her açıdan rahat bir görüntüleme deneyimi için yüksekliği ayarlanabilen bir ayağa da sahip.

Philips 49B2U6900CH monitörü, Şubat ayından itibaren KDV dahil 1559 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından satışa sunulacak.

Prince of Persia: The Lost Crown İncelemesi

Görüntülenmeler:
228
İlgili Kategoriler
Diğer · Masaüstü · Monitör
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com